خانه / زيبايی / استفاده از مواد طبیعی برای پاك كردن آرایش صورت

استفاده از مواد طبیعی برای پاك كردن آرایش صورت

Rate this post

پاك كننده آرایش چشم، پاك كننده آرایش، پاك كننده آرایش طبیعی، پاك كننده آرایشی، پاك كننده طبیعی آرایش چشم، پاك كننده های طبیعی آرایش، زیبایی پوست صورت

هر نوع آرایشی که داشته باشید، باید قبل از رفتن به رختخواب در شب تمام آرایشتان را بشویید. خوابیدن با آرایش منافذ پوستتان را می‌بندد و همینطورخوابیدن با ریمل مژه و ابرو باعث می‌شود مژه‌هایتان شکننده شود و ریزش کند. اگر تنبلی کنید و به صورتتان نرسید و یا با آرایش بخوابید، پیشانی و صورتتان پر از جوش و آکنه خواهد شد.

با وجود دستمال مرطوب‌هایی که برای پاک کردن آرایش بوجود آمده‌اند، دیگر جای هیچ بهانه و کوتاهی نیست. حتی می‌توانید با چند فرمول کوچک به جای استفاده از این پاک کننده‌های شیمیایی از پاک کننده‌های خانگی و طبیعی استفاده کنید.

_ چطور از روغن زیتون به عنوان پاک کننده آرایش استفاده کنیم؟

چند قطره روغن زیتون یا روغن بادام

چند قطره از روغن زیتون را برروی یک پد پنبه بریزید و صورت خود را با حرکت دایره‌ای پاک کنید . هنگام پاک کردن آرایش چشم، چشم خود را 10 ثانیه ببندید با پد پنبه به آرامی آن را پاک کنید . اگر شما پد پنبه در خانه ندارید چند قطره از روغن زیتون را در دستتان بریزید و برروی صورت خود بمالید و با استفاده از یک حوله و یا دستمال کاغذی نرم صورت خود را تمیز کنید و روغن اضافی را از صورت خود پاک کنید .

_ چطور از شیر و روغن بادام به عنوان پاک کننده آرایش چهره استفاده کنیم؟

1 قاشق غذاخوری پر شیر

2 یا 3 قطره روغن بادام شیرین

در یک کاسه کوچک، شیر را با چند قطره روغن بادام شیرین مخلوط کنید. یک دستمال یا پارچه را کمی در این مخلوط شیر و روغن بادام نمدارکنید و بر روی پوست خود قرار دهید و بعد با یک پنبه یا دستمال تمیز صورت خود را پاک کنید. برای اینکه مطمئن باشید که تمام شیر از صورتتان پاک شده است با آب صورتتان را بشویید .

_ چطور از ماست به عنوان پاک کننده آرایش چهره استفاده کنیم؟

ماست ساده و بدون طعم

با یک پنبه یا دستمال آغشته به ماست صورت خود را پاک کنید و بعد با آب سرد صورتتان را بشویید .

منبع نوشته

همچنین ببینید

فرم بینی

5 راه برای اصلاح فرم بینی بدون عمل

یکی از فاکتورهایی که در زیبایی صورت تاثیر گذار است، و در اولین نگاه مورد ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.