خانه / کدبانو / یک ایده خلاقانه و ساده برای جشن تولد با پاپ کرن

یک ایده خلاقانه و ساده برای جشن تولد با پاپ کرن

تم تولد پاپ کرنی

تم جشن تولد

اگر شما هم به دنبال یک راه خاص و متفاوت برای منحصر به فرد کردن مراسم جشن تولدتان هستید، ایده استفاده از پاپ کرن بسیار گیرا و جذاب عمل می کند.

خوراکی تولد

نه تنها همه ی افراد از خوردن پاپ کرن لذت می برند، بلکه ایده ی سرو آن در مراسم جشن تولد بسیار جدید و مقرون به صرفه نیز می باشد. چیدمان مراسم شما همراه با یک میز یا بوفه سرو پاپ کرن، مطئنا ایده ای جذاب برای جذب مهمانان و البته کوچکترها نیز به حساب می آید.

2

می توانید آن ها را در بسته بندی های پرزرق و برق و یا ساده و گیرا آن ها را سرو کنید. یکی از این ایده های گیرا و جذاب، سرو این پاپ کرن های خوشمزه در بسته بندی هایی است که نام فرد و تاریخ تولد بر روی آنها حک شده است.

6

از دیگر خلاقیت های استفاده از بوفه پاپ کرن و تنوع بخشیدن به آن ، سرو این پاپ کرن ها در طعم ها و شکل و رنگ های مختلف و متنوع است. این قابلیت امکان ست کردن آن را با تم تولد و فصل برگزاری مراسمتان را نیز به شما می دهد. برای مثال پاپ کرن های رنگارنگ را همراه با میوه های استوایی می توان سرو کرد. ادویه ها و طعم های مختلف و رایجی که در این بوفه ها سرو می شوند، عبارتند از : ادویه بادوم زمینی،پنیر چدار،ناچو،شکلاتی و البته پودر لیمو و فلفل برای مزه دار کردن هر چه بیشتر آن ها.

11

میکسی از ترکیبات فوق و سرو آن نیز بسیار هوس برانگیز خواهد بود. حتی برای تنوع و خلاقیت بیشتر می توانید از ترکیب پاپ کرن با آجیل، تخمه آفتاب گردان، غلات صبحانه، چیپس میوه و… بهره ببرید.

10

درضمن به سادگی هرچه تمام می توانید بسته بندی های دلخواه خود را کاملا مطابق با میل و سلیقه شخصی خود تهیه کنید.

12

اینکه از چه رنگ و یا تمی برای بوفه پاپ کرن خود استفاده میکنید، خیلی حائز اهمیت نمی باشد، اینکه با استفاده از این ایده یا هر ایده دیگر به دنبال راهکاری خلاقانه تر برای هرچه به یاد ماندنی تر کردن جشن تولد هستید،اهمیت ویژه ای دارد.

13

همچنین ببینید

فشنگ شویی در خانه

رهایی از استرس با فن فنگ شویی در خانه

دکورسیوان خانه بر اساس فنگ شویی آیا شما هم جز آن دسته از افرادی هستید ...

3 دیدگاه

  1. خیلی سخت نیست برای ما که هنرمندیم که دیگه…….

  2. خیلی قشنگه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.