خانه / زيبايی / بافتی متفاوت برای موهای بلند

بافتی متفاوت برای موهای بلند

Rate this post

به دنبال یك مدل موی متفاوت هستید؟ مدل مویی كه زیبایی و شكوه آن نظرها را جلب كرده و تحسین همه را بر انگیزد؟ مدل موی زیر را امتحان كنید. ممكن است در اولین نگاه فكر كنید درست كردن موها به این شكل كار سخت و پیچیده‌ای است اما واقعا اینطور نیست. در ادامه این مطلب با من همراه باشید تا با هم قدم به قدم و در 12 مرحله ساده این مدل مو را امتحان كنیم.

مرحله 1 و 2:

موها را شامپو كنید و از نرم كننده استفاده كنید. وقتی موها خشك شدند بخوبی آن‌ها را شانه كنید تا هیچ گرهی در موها باقی نماند. موها را به دو دسته تقسیم كنید. با یك قسمت شروع كرده و سه دسته موی نازك جدا كرده و مطابق شكل یك بافت ساده را آغاز كنید.

مرحله 3 و 4:

پس از شروع بافت یك دسته موی نازك از سمت چپ جدا كنید و به بافت اضافه كنید. مطابق شكل به همین ترتیب ادامه دهید تا بافت نیمی از موها كامل شود. سپس انتهای مو را با كش ببندید.

مرحله 5 و 6:

بافت انجام شده را در وسط موها با كمك سنجاق مو ثابت كنید. با سمت راست موها شروع كنید و به همان ترتیب گفته شده ببافید.

مرحله 7 و 8:

مطابق شكل دسته‌ای از موها از وسط سر جدا كنید، به سه قسمت تقسیم كرده و ساده ببافید.

مرحله 9 و 10:

پس از كامل شدن این بافت ساده، یكی از سه قسمت موی بافته شده را بگیرید و بكشید تا بافتی حلزونی و زیبا داشته باشید. سپس انتهای مو را با كش محكم كنید.

مرحله 11 و 12:

طبق شكل سه دسته موی بافته شده را با كمك سنجاق مو در مركز به هم متصل كنید. می‌توانید برای زیباتر شدن موها از گیره‌های تزیینی یا ربان‌های پیچیده شده در مو هم كمك بگیرید.

همچنین ببینید

فرم بینی

5 راه برای اصلاح فرم بینی بدون عمل

4.3 (85%) 64 votes یکی از فاکتورهایی که در زیبایی صورت تاثیر گذار است، و ...

2 دیدگاه

  1. سلام.مطالب عالی و مفید هستند اما چرا نمی شه مطالب و عکس ها رو در کامپیوتر ذخیره کرد؟؟این خیلی بده اگه این مشکل رو حل کنین خیلی ممنون میشم.بازم تشکر بابت مطالب خوبتون.

    • سلام نرگس جان، ممنون. برای رعایت قانون کپی رایته که مطالب سایت قابل کپی شدن نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.