بعضی‌ها فقط به خرید کرم‌های فانتزی بسنده می‌کنند و امیدوارند که بهترین نتیجه را بگیرند. اما باید بدانید اگر سبک زندگی ناسالمی داشته باشید و از درون از پوستتان مراقبت نکنید، آنگاه هیچ کدام از آن کرم‌های گران قیمت تفاوت چشمگیری برایتان نخواهند ساخت.

بذر کتان را هم بهمراه صبحانه خود امتحان کنید. بذر این گیاه واقعا به بدن شما کمک زیادی می‌کند و سطح انرژی تان را به طور چشمگیری افزایش می‌دهد. در مجموع میوه‌ها به پوست شما کمک می‌کنند تا رطوبتش را حفظ کرده و سرزنده و شاداب باشد. میوه‌ها حاوی مواد مغذی بسیاری هستند که به تغذیه ی پوست و بخش‌های دیگر بدن شما کمک می‌کنند.

مطلب مرتبط: ۱۰ روش کم هزینه و آسان برای زیبایی پوست و مو

بعلاوه باید به مرور، استفاده از غذاهای شیرین را کاهش دهید، و میوه و سبزیجات را با آن جایگزین کنید. مثلا اگر به هله هوله خوردن بین صبحانه و ناهار عادت دارید، سعی کنید به جای چیپس و شکلات، میوه‌هایی مانند موز و سیب میل کنید. به شما قول می‌دهیم زمانی که استفاده از تنقلات را قطع کنید، سریعا تفاوت را احساس خواهید کرد.

به هر حال شما می‌توانید پول خودتان را برای انواع کرم و لوسیون خرج کنید، اما مطمئن باشید زمانی برایتان نتیجه بخش خواهد بود که با خوردن میوه و سبزیجات و نوشیدن مقدار زیادی آب، از درون مراقب پوستتان باشید!

منبع نوشته