خانه / زيبايی / بهترین روش برای داشتن مژه‌هایی بلند و پرپشت

بهترین روش برای داشتن مژه‌هایی بلند و پرپشت

مژه های بلند، مژه های پرپشت، مژه های زیبا، پرپشت کننده مژه، پرپشت کردن مژه ها، محصولات پرپشت کننده مژه، عوارض پرپشت کننده، سرم مژه، سرم تقویت کننده مژه، زیبایی مژه، زیبایی چشم ها، زیبایی چشم بدون آرایش، زیبایی طبیعی صورت، زیبایی طبیعی چشم

این روزها بلند بودن مژه‌ها از معیارهای اصلی زیبایی محسوب می‌شود و شرکت‌های تولید لوازم آرایشی شروع کرده‌اند به تولید محصولاتی که به شما وعده داشتن مژه‌هایی بلندتر، پرپشت‌تر و مشکی‌تر را می‌دهند که بدون استفاده از ریمل و مژه مصنوعی هم زیبا باشد.  اما با تمام این حرف‌ها خیلی سخت است بفهمیم این وعده‌ها واقعا درست است یا خیر.

خوشبختانه سایت‌های قابل اطمینان زیبایی و آرایش وجود دارند که تعداد زیادی از این بلند کننده‌ها و تقویت کننده‌های مژه را برای تست قرار داده‌اند. DermStore یک سایت آنلاین مربوط به مراقبت‌های پوستی و زیبایی است.

پرپشت کننده مژه چیست؟

اگر شما هنوز با روش جدید دست‌یابی به مژه‌های بلند و پرپشت آشنا نشده‌اید، باید بگوییم پرپشت کننده مژه ماده‌ای است که به ریشه مژه‌های بالا و پایین زده می‌شود. حتی می‌تواند برای ابروهای باریک و کم پشت نیز استفاده شود.

اما آیا این محصولات مطمئن هستند؟

پرپشت کننده مژه دارویی است که اغلب دارای ماده‌ای به نام prostaglandin می‌باشد، هورمونی که می‌تواند اثرات جانبی نظیر تیره شدن عنبیه (به صورت برگشت ناپذیر) و تاری دید داشته باشد و بیشتر شرکت ها در تلاشند این محصولات را هرچه مطمئن‌تر درست کنند. تقویت کننده‌های مژه خانگی و غیردارویی تاثیرات بهتری می‌گذارند.

اکثر روش‌های خانگی عاری از هورمون و paraben هستند. درعوض این روش‌ها حاوی آمینو اسید،polypeptide  و ترکیباتی هستند که کمک می‌کند مژه‌ها جوان‌تر و مقاوم شده و در برابر شکستگی محافظت شوند. پس شما هنوز می‌توانید مژه‌های پرپشت‌تر، بلندتر، مشکی‌تر و ابروهای زیباتری داشته باشید بدون اینکه نگران اثرات جانبی منفی محصولات زیبایی باشید.

مژه های بلند، مژه های پرپشت، مژه های زیبا، پرپشت کننده مژه، پرپشت کردن مژه ها، محصولات پرپشت کننده مژه، عوارض پرپشت کننده، سرم مژه، سرم تقویت کننده مژه، زیبایی مژه، زیبایی چشم ها، زیبایی چشم بدون آرایش، زیبایی طبیعی صورت، زیبایی طبیعی چشم

محصولات زیبایی مژه بعد از چند وقت نتیجه می‌دهند؟

در چند مورد حتی گزارش شده استفاده کننده‌ها ظرف 7 روز نتیجه موثری را تجربه کرده‌اند، درحالیکه دیگران در 4 هفته نتیجه استفاده از آن محصول را دیده‌اند. برای مثال مارک SmartLash  نتایج کلینیکی خود را منتشر کرده که نشان می‌دهد 46 درصد از شرکت کنندگان فقط در 7 روز اول تفاوت را در مژه و ابروی خود احساس کرده‌اند، درحالیکه 100 درصد آن‌ها بعد از 14 روز این تفاوت را مشاهده کرده‌اند. آنها همچنین ادعا کردند 68 درصد به درازای مژه‌شان اضافه شده است.

شما می توانید به سایت DermStore سر زده و ببینید مشتریان واقعی در مورد این مارک چه نظری داده‌اند.

منبع نوشته

همچنین ببینید

15 روش کم‌هزینه و آسان برای زیبایی پوست و مو

اهمیت زیبایی و سلامت پوست و مو برای خانم‌­ها بر هیچکس پوشیده نیست. اما گاهی ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.