خانه / مجله روانشناسی / جذابیت واقعی خود را به مردها نشان دهید!

جذابیت واقعی خود را به مردها نشان دهید!

روانشناسی روابط زن و مرد، جذب جنس مخالف، برای مردها جذاب باشیم، جذابیت زنانه، جذابیت برای مردان، دلربایی از مردان، روابط اجتماعی بالا

بسیاری از زنان – نه فقط در جامعه ما که در همه دنیا – به اشتباه تصور می‌کنند باید نیازهای مرد را در اولویت و بالاتر از نیازهای خود قرار دهند. به خیال خود به این ترتیب می‌توانند عشق بیشتری از مرد زندگیشان دریافت کنند. اما این اشتباه محض است. وقتی انسان نتواند خودش را بشناسد و نیازهای خودش را کشف کند چطور می‌تواند فرد دیگری رابشناسد و نیازهایش را برآورده کند؟ هر انسانی – فرقی ندارد زن یا مرد – باید ابتدا برای خود و خواسته‌های خود ارزش قایل شود و دیگران را در درجه دوم اهمیت ها قرار دهد. اما چرا مهم‌تر دانستن مردها نتیجه درستی به دنبال ندارد؟

تجربه ثابت کرده است، مردان از زنانی که بیشتر از خود به آن‌ها توجه می‌کنند، دوری می‌کنند و به تدریج علاقه خود را نسبت به آن‌ها از دست می‌دهند.  این دقیقا برعکس چیزی است که بیشتر زنان تصور می‌کنند. مردان از زنانی که زیاد به آن‌ها توجه می‌کنند فراری هستند. وقتی همه فکر و ذکر و زندگی خود را وقف مرد زندگیتان کنید، او را خسته می‌کنید. به او احساس محدود بودن می‌دهید. باعث می‌شوید تا حس کند همچون مادر با او رفتار می‌کنید. همه این مسایل برای یک مرد آزار دهنده هستند. به همین دلیل هر چه بیشتر به او توجه کنید، او بیشتر از شما دور می‌شود.

یک مرد زمانی عاشق یک زن می‌شود که بتواند برای خوشحال کردنش کاری انجام دهد. که بتواند برای بهبود رابطه و عشق خود فعالیتی انجام دهد. اگر قرار باشد همه کارها را شما بکنید او هرگز عاشق شما نخواهد شد. شما به عنوان یک زن نباید خود را به یک گزینه محدود کنید. دیگران را نیز ببینید. اعتماد به نفس خود را افزایش دهید تا بتوانید با دید مثبت‌تری به مردها نگاه کنید. االبته مسایلی که مطرح کردیم به این مفهوم نیست که به مردان بی اعتنایی کنید و بی خیال خواسته‌های آن‌ها شوید. برعکس، مردها نیاز دارند بدانند شما از آن‌ها خوشتان آمده است اما به همان اندازه دوست دارند شما اعتماد به نفس داشته باشید و قدر خود و زندگی خود را نیز بدانید.

یکی از بهترین روش‌های افزایش اعتمادبه نفس، گسترش روابط اجتماعی است. هرچه بیشتر با افراد مختلف در هر دو جنس زن و مرد در ارتباط باشید، بیشتر می‌توانید اعتمادبه نفس را در خود افزایش دهید. این کار مزیت دیگری نیز دارد، اینکه مردها می خواهند خود را به شما برسانند و این رقابت، هیجان رابطه را بیشتر می‌کند. وقتی دوستان زیادی داشته باشید، مردها سعی می‌کنند برای جلب توجه شما و نزدیک‌تر کردن شما به خود همه تلاش خود را انجام دهند. به این ترتیب، علاوه بر اینکه خود را بهتر می‌شناسید و اعتمادبه نفس خود را افزایش می‌دهید، می‌توانید مرد موردعلاقه خود را نیز به خود جلب کنید.

همچنین ببینید

بازیابی تمرکز

5 روش فوری و موثر برای بازیابی تمرکز

بازیابی مجدد قدرت تمرکز حتما شما نیز مانند بسیاری از افراد پر مشغله تجربه یک روز ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.