خانه / زيبايی / حقه‌هایی برای سریع‌تر آرایش کردن!

حقه‌هایی برای سریع‌تر آرایش کردن!

نكات آرایش چشم، نكات آرایش حرفه ای، نكات آرایش صورت، نكات آرایشی و زیبایی، ترفندهای آرایش سریع، راهنمای آرایش سریع، آرایش با عجله، آرایش در وقت كم، آرایش ملایم و سبك
شما دخترها می دانید چگونه آرایش کنید؛ این کار مختص شماست! اما چگونه می توانید سریع تر این کار را انجام دهید؟ حالا كمی گیج كننده بنظر مي‌رسد. بله شما می توانید در وقت صرفه جویی کرده و هرجا که می روید با پوست و لب های براق توجه را به خود جلب کنید. چگونه؟ دوست دارید بدانید؟ بله امروز می خواهم رازهایم را با شما درمیان بگذارم و بهتان بگویم چگونه سریع تر آرایش کرده و ظاهری فریبنده داشته باشید. با این روش ها شما می توانید زمان زیادی صرفه جویی کرده و بدون عصبانی کردن رئیستان به موقع سر کار حاضر شوید!
كانال تلگرام نیلگون

با دوش گرفتن پوست خود را آماده سازید

این کار چگونه ممکن است؟ اگر منطقی فکر کنید امکانش هست!! وقتی که زیر دوش هستید پوست خود را ورقه ورقه کرده و تمیز کنید و 15 دقیقه از وقتی که قرار بوده به تمیز کردن پوست خود اختصاص دهید را صرفه جویی کنید. دخترها حرفم را باور کنید حتما وقت اضافی خواهید آورد.

نكات آرایش چشم، نكات آرایش حرفه ای، نكات آرایش صورت، نكات آرایشی و زیبایی، ترفندهای آرایش سریع، راهنمای آرایش سریع، آرایش با عجله، آرایش در وقت كم، آرایش ملایم و سبك

از پیش برنامه ریزی كنید

همه شما با این روش آشنا هستید زیرا خيلي وقت‌ها از قبل فكر مي‌كنید چه لباس‌هایی را برای روز بعد بپوشید. پس چرا در مورد آرایشتان نیز اينچنين تصمیم گیری نکنید؟ جالب است! با این روش مجبور نخواهید بود بایستید و ببینید که چه رنگی با لباستان جور است و وقتتان تلف نخواهد شد.

چاره کار در سادگی است

برای یک روز از آرایش صرف نظر کنید؛ البته نه به طور کامل اما فقط کمی زیرسازی پوست و ریمل و برق لب داشته باشید. و آرایشتان انجام شده با ظاهر طبیعی تان همکلاسی های خود را متعجب سازید.

با چشمهایتان بازی کنید

اگر عجله دارید می توانید خیلی ساده ریمل بزنید و همین طور از خط چشم های رنگی و پررنگ استفاده کنید. این کمک می کند سهوا ظاهری جذاب و فربینده داشته باشید. از سایه کشیدن صرف نظر کنید و بر روی خط چشم و برق لب تمرکز کنید.

اگر هیچ کاری نمی‌کنید کمی زیرسازی کنید

حتی اگر می خواهید ظاهر ساده خود را حفظ کرده و زمان خود را تلف نکنید، هرگز فراموش نکنید که کمی زیرسازی کرده و کرم بزنید تا لک های صورت را بپوشانید. این کار کمک می کند ظاهر صورتتان بهتر شود. با رنگ ها بازی کنید؛ توجه را از چشم ها به لب ها، از لب ها به گونه ها و .. جلب کنید. این کار بهتان کمک می کند نقاط برجسته ای در صورت داشته باشید که توجه را به خود جلب کرده و از هدر دادن زمان زیاد نیز جلوگیری کرده و از وقت خود استفاده بهینه داشته باشید.

لب های خالی

این ترفند شما را جذاب‌تر می‌کند!! فقط کمی برق لب بزنید تا لبهایتان جذاب و دوست داشتنی شود. بگذارید یک روز لب هایتان نفس بکشد و از رژلب های سنگین سایه دار اجتناب کنید.

همچنین ببینید

15 روش کم‌هزینه و آسان برای زیبایی پوست و مو

اهمیت زیبایی و سلامت پوست و مو برای خانم‌­ها بر هیچکس پوشیده نیست. اما گاهی ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.