خانه / روابط عاشقانه / روانشناسی رنگ‌ها: مرد ایده‌آل شما چه خصوصیاتی دارد؟

روانشناسی رنگ‌ها: مرد ایده‌آل شما چه خصوصیاتی دارد؟

Rate this post

روانشناسی رنگ‌ها، رنگ مورد علاقه شما، روانشناسی روابط، روانشناسی از روی رنگ مورد علاقه، چه رنگی دوست دارید

آیا تا بحال می‌دانستید که رنگهای سبز و بنفش و نــارنجی (رنگ‌های فرعی) می‌توانند نشان دهنده آرزوها و نیازهای شما در روابط عاطفی باشند؟ اگر یکی از این رنگ ها را انتخاب کنید می‌توانید از روی آن تشخیص دهید که شخصیت شما جذب چه تیپ مردهایی می‌شود، که البته شامل مرد ایده آل شما نیز می‌شود! اگر می‌خواهید از اسرار رنگ‌ها سر در بیاورید، و بفهمید که تاثیر و معنای آن‌ها در زندگی شما چیست این تست کوتاه را انجام دهید:

مرحله 1:

رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید:

از رنگ‌های زیر هر یک را که بیشتر از سایرین دوست دارید انتخاب کنید: (البته لازم نیست رنگی را انتخاب کنید که در لباس پوشیدن و آرایش خود به کار می‌برید)

سبز     بنفش    نارنجی

مرحله 2:

حال که رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کردید، نگاهی به تفسیر آن بیندازید تا با خصوصیات اخلاقی مرد ایده‌آل شما چگونه است.

اگر رنگ منتخب شما سبز باشد…

زمانی که برای اولین بار با مردی ملاقات می‌کنید رفتار شما باعث می‌شود که او از همان آغاز سفره دلش را برای شما باز کند و در مورد زندگیش با شما صحبت کند. شما راحتی و آرامش را به فرد مقابل منتقل می‌کنید و او احساس می‌کند که تحت حمایت کامل و همه جانبه شما قرار گرفته است. شما از همان آغاز به راحتی می‌توانید تشخیص دهید که فرد مقابل چه نیازهایی دارد. شما به غرایز خود اعتماد می‌کنید و به نداهای درونیتان گوش می‌سپارید و از همین طریق متوجه می‌شوید که او در رابطه چه چیزی را طلب می‌کند. نکته قابل توجهی که در شما وجود دارد توانایی کسب اطلاع از طرف مقابل است. شما از این طریق حس کنجکاوی خود را تطمیع می‌کنید. در نهایت شما با کسی ازدواج می کنید که بتواند آسایش و امنیت را برای شما به ارمغان آورد. شما صاحب خانه‌ای پر از بچه می‌شوید، از نظر مادی بی نیاز هستید، برای همسر خود ارزش قائل می‌شوید و او نیز به شما احترام می‌گذارد. مرد ایده آل شما باید دارای یک شخصیت ثابت باشد.

سبز‌ها:

با مردهای با ثبات و قاطع ازدواج می‌کنند. اخطار: شما همواره با روی باز با دنیای اطراف خود ارتباط برقرار می‌کنید و انسان پاک و معصومی هستید. داشتن این خصوصیات اندکی کار شما را در پیدا کردن مرد ایده آلتان دشوار می‌کند. بیشتر افراد نمی‌توانند شخصیت واقعی شما را به درستی بشناسند به همین دلیل زمانی که با خود واقعی شما مواجه می‌شوند ممکن است شکه شده و نا امید گردند، زیرا ممکن است که شما با معیارهای ذهنی آن‌ها مطابقت نداشته باشید.

اگر رنگ منتخب شما بنفش باشد…

در اولین ملاقات بیشتر جذب انرژی و تحرک فرد مقابل می‌شوید، اما در واقع شما به مردی علاقمند هستید که در کنار او احساس راحتی کنید و از او آرامش بگیرید. رمز موفقیت شما در مقابل مردها گیرایی، جذبه و هیجانتان است. شما سرشار از ذوق و اشتیاق هستید به همین دلیل آقایان نیز احساس می‌کنند که زندگی شان در کنار شما مهیج و جالب خواهد شد. شما وفادار و وظیفه شناس هستید و ارتباط عاطفی برای شما یک امر جدی تلقی می‌شود. اگر فردی را برای ازدواج انتخاب کردید، به این معناست که او تمام معیارها و ملاک های مورد نظر شما را دارا بوده که توانسته به این مرحله راه پیدا کند. در ضمن لازم به ذکر است که شما برای وضعیت ظاهری افراد اهمیت خاصی قائل هستید.

بنفش‌ها:

با مردهای خوش تیپ و قیافه ازدواج می‌کنند! اخطار: بهتر است اگر فرد مناسب پیدا شد اندکی به او فرصت دهید و شروع نکنید به حدس زدن خصوصیات اخلاقی او. بهتر است وی را بر اساس رفتارش ارزیابی کنید نه اینکه او را با مرد ایده آل ذهنی خود مقایسه کنید.

اگر رنگ منتخب شما نارنجی باشد…

شما یک فرد جذاب، دوست داشتنی، مهربان و خونگرم هستید و با این خصوصیات می‌توانید دل مردها را بدست آورید. باید حقیقت را لمس کنید تا بتوانید آن  را باور کنید. با رفتار خود به دیگران نشان می‌دهید که به حرف‌های آن‌ها گوش می‌دهید و برایشان ارزش قائل هستید. به راحتی فریفته ظاهر افراد می‌شوید اما جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد چرا که ازدواج شما همیشه از روی عقل و منطق می‌باشد. شما جذب مردهای با هوش می‌شوید و هنگامی که به او بله گفتید، بله شما به معنای تا ابد و همیشه و در رنج و شادی است. شما با مردی ارتباط برقرار می‌کنید که بتوانید از او چیزی بیاموزید.

نارنجی‌ها:

با مردهای با هوش ازدواج می‌کنند! اخطار: شما فردی هستید که سعی می کنید نقاط ضعف و منافذ حساس و نفوذ پذیر خود را پنهان کنید، تنها چیزی که فرد مقابل می‌تواند در شما ببیند استحکامات زیرکانه است. او احتمالا در مورد شخصیت اصلی شما دچار اشتباه می‌شود. سعی کنید در طول زمان وی را با کاراکتر واقعی خود آشنا کنید.

منبع نوشته

همچنین ببینید

بازیابی تمرکز

5 روش فوری و موثر برای بازیابی تمرکز

Rate this post بازیابی مجدد قدرت تمرکز حتما شما نیز مانند بسیاری از افراد پر مشغله ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.