خانه / زيبايی / زیبایی طبیعی با آرایش ملایم

زیبایی طبیعی با آرایش ملایم

زیبایی طبیعی، زیبایی بدون آرایش، آرایش ملایم، آرایش طبیعی، آرایش صورت، نكات آرایشی، نكات زیبایی، رژ لب براق، رژ گونه طبیعی، رژ گونه هلویی

آشنایی با راهکارهایی برای زیبا به نظر رسیدن با آرایش کمتر: آرایش می‌تواند یک زن را زیبا‌تر کرده و یا زشت‌ کند. اگر همیشه بیش از اندازه آرایش کنید، معمولا بدون خیلی زیبا بنظر نمی‌رسید.

رنگ‌های خاص مانند رنگ‌های روشن و رنگ‌های تیره، می‌تواند ظاهر شما را بیش از اندازه آرایش شده و یا خیلی مصنوعی نشان دهد. زمانی ایده آل به نظر خواهید رسید که آرایشی طبیعی و ساده داشته باشید. قطعا شما نمی‌خواهید با ماسكی به روی صورت خود بنظر برسید. کمتر آرایش کنید و همچنان خوب بنظر بیایید.

نیاز به آرایشی دارید که لک‌ها و معایب پوستتان را پنهان کند و در عین حال قسمت‌های زیبای چهره‌تان را برجسته نماید. با کم کردن بار آرایشتان همچنین در هزینه‌ای که صرف خرید لوازم آرایشی می‌نمایید نیز صرفه جویی خواهید کرد.

دستور کار:
1 – برای آرایش از یک آینه کوچک بزرگ نما استفاده کنید

با صورت و گردنتان که تمیزشان کرده‌اید شروع نمایید. یک مرطوب کننده روشن با میزان spf حداقل ۱۵ برای محافظت از پوستتان در مقابل نور خورشید به پوست خود بمالید. این کار کمک خواهد کرد تا از بوجود آمدن چین و چروک پیشگیری كنید.

2 – زیر سازی کنید

از یک فونداسیون مایع همرنگ پوستتان یا حتی کمی روشن‌تر استفاده کنید. از فونداسیون برای یک رنگ کردن رنگ پوستتان استفاده کرده، لک‌ها را بپوشانید و صورتتان را صاف‌تر کنید.

3 – رژ گونه بزنید

یک رژ گونه صورتی کم رنگ، برنز یا هلویی طبیعی‌تر از دیگر رنگ‌ها بنظر می‌رسد. فقط چند بار رفت و برگشت قلم موی بزرگی از رژ گونه کافیست تا چهره‌تان را با نشاط، جوان و فوق‌العاده کند. این کار فقط کمی به صورت شما رنگ و لعاب می‌دهد اما گام بزرگی در آرایش خواهد بود.

4 – مژه‌های خود را فر کنید

از یک فر مژه استفاده نمایید تا مژه‌های زیبایتان، بدون اینکه بهم چسبیده باشد یا ریمل از آن چکه کند به چشم بیاید. برای آرایش سبک‌تر باید دور ریمل را نیز خط بکشید.

5 – سایه چشم هم اضافه کنید

یک سایه چشم صورتی کم‌رنگ، هلویی یا برنز بزنید. کمی هم پودر سایه را به پلکتان بزنید.

6 – و برای لب هایتان:

از یک رژ لب براق برای اضافه کردن کمی رنگ و درخشش به لب‌هایتان استفاده نمایید.

منبع نوشته:

sorkhabsefidab.com

همچنین ببینید

15 روش کم‌هزینه و آسان برای زیبایی پوست و مو

اهمیت زیبایی و سلامت پوست و مو برای خانم‌­ها بر هیچکس پوشیده نیست. اما گاهی ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.