خانه / سلبریتی‌ها / سبک آرایش جنیفر آنیستون: 9 محصول آرایشی محبوب جنیفر آنیستون!

سبک آرایش جنیفر آنیستون: 9 محصول آرایشی محبوب جنیفر آنیستون!

راز زیبایی سلبریتی ها، سبك زندگی سلبریتی ها، محصولات آرایشی مورد علاقه سلبریتی ها، نكات آرایشی سلبریتی ها، راز زیبایی جنیفر آنیستون، آرایش به سبك جنیفر آنیستون

آیا می خواهید به سبک جنیفر آنیستون آرایش کنید؟ رازهای زیبایی جنیفر آنیستون بیشتر از همه به لوازم آرایشی که استفاده می کند بستگی دارد. حالا در زیر 9 محصول آرایشی محبوب جنیفر آنیستون را ببینید! همچنین نقل قول های جنیفر را هم بخوانید تا بدانید چرا این محصولات را انتخاب کرده است.

كانال تلگرام نیلگون
آیا می خواهید به سبک جنیفر آنیستون آرایش کنید؟ رازهای زیبایی جنیفر آنیستون بیشتر از همه به لوازم آرایشی که استفاده می کند بستگی دارد. حالا در زیر 9 محصول آرایشی محبوب جنیفر آنیستون را ببینید! همچنین نقل قول های جنیفر را هم بخوانید تا بدانید چرا این محصولات را انتخاب کرده است.
1. مداد ابرو مورد علاقه جنیفر آنیستون- مداد ابرو مارک Chanel شماره 03: آنجلا لوین، آرایشگر اختصاصی جنفیر می گوید: هنگام آرایش صورت جنیفر همیشه از ابروها شروع می کنیم. او از مداد ابروی شماره 03 استفاده می کند تا ابروها را پرپشت تر و طبیعی تر نشان دهد.
2. خط لب مورد علاقه جنیفر آنیستون- خط لب دوطرفه اتوماتیک مارک Estee Lauder: جنیفر آنیستون به مجله InStyle گفته: فقط خدا می داند من چند سال است از این نوع خط لب استفاده می کنم چون به هر آرایشی می آید.

3. پودر برنزه مرطوب کننده مورد علاقه جنیفر آنیستون- پودر برنزه مارک Chanel: وقتی که سر کار نیستم  برای درخشان تر کردن گونه هایم کمی پودر برنزه روی گونه هایم می زنم. رنگ آن زیاد نارنجی نیست. بیشتر به قهوه ای می زند و کمی هم براق است.

4. محصول پاک کننده صورت مورد علاقه جنیفر آنیستون- پاک کننده  صورت Neutrogena Original: جنیفر آنیستون به مجله InStyle گفت: من از وقتی یک دختر دبیرستانی بودم از مدل پرتقالی استفاده می کردم. فلسفه من این است سادگی همیشه بهتر است. اگر شما پاک کننده های مایع را ترجیح می دهید در زیر جایگزینی برای این محصول می بیند. نمونه زیر یک مدل پرطرفدار است.

5. کرم زیرسازی مایع محبوب جنیفر آنیستون- کرم مارک La Mer

6.  کرم دیگر محبوب جنیفر – کرم زیرسازی جدید Vitalumiere Aqua مارک Chanel : آنجلا لوین، آرایشگر اختصاصی جنیفر می گوید: این کرم پودر خیلی روشن است و جنیفر اغلب وقتی برای بیرون رفتن آماده می شود از من می خواهد این کرم را به عنوان زیرسازی استفاده کنم.

7. کرم پودر محبوب جنیفر آنیستون- کرم پودر   Benefit Hello Flawless : جنیفر به InStyle  گفت: من از مدل فشرده داخل یک ظرف استفاده می کنم. من با آن لک های صورت را می پوشانم و آرایشم را تمام می کنم.

8. کرم مرطوب کننده روز جنیفر- کرم روز Dr. Hauschka: جنیفر آنیستون می گوید من این کرم را بعد از استفاده از سرم و قبل از آرایش کردن روی صورت می زنم.

9. ریمل مورد علاقه جنیفر آنیستون- ریمل بی نظیر مارک Chanel : لوین برای بلندتر و زیباتر کردن مژه های جنیفر از ریمل چنل مورد علاقه اش استفاده می کند.

همچنین ببینید

تناسب اندام سلبریتی ها، رژیم غذایی سلبریتی ها، سبك زندگی افراد مشهور، بیگرافی كیتی پری، راز تناسب اندام افراد مشهور، راههای حفظ سلامتی، سلامتی به شیوه سلبریتی ها

رازهای سلامت و تناسب اندام کیتی پری

كیتی پری خواننده، ترانه‌سرا و بازیگر اهل ایالات‌متحده آمریكاست. اغلب دخترخانم‌ها او را با سبك ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.