خانه / زيبايی / شنیون موها به شكل گل

شنیون موها به شكل گل

Rate this post

flower-tie-updo-step-by-step

مرحله اول: موهاي خود را آماده كنيد. به اين ترتيب كه موها را شامپو كرده و سپس از نرم كننده استفاده كنيد. موها را سشوآر كشيده و از كرم‌هاي حالت دهنده مو استفاده كنيد. موها را شانه زده و اطمينان حاصل كنيد كه هيچ گرهي در موها باقي نمانده باشد. حالا كل موها را به سمت چپ جمع كرده و به دو دسته تقسيم كنيد به نحوي كه يك دسته در بالا و دسته ديگر در پايين قرار داشته باشد. هر دو دسته را به شكل دم اسبي با كش ببنديد، دقت كنيد كه موها لخت باشند.

مرحله دوم: موي دم اسبي بالايي را به دو دسته تقسيم كنيد و يكي از دسته‌ها را مطابق شكل بالا بكشيد. سپس اين دسته را از وسط به دو نيم تقسيم كرده و مطابق شكل حالت دهيد و با سنجاق محكم كنيد.

مرحله سوم: اكنون قسمت پاييني موي دم اسبي بالايي را گرفته و مطابق دسته بالايي حالت دهيد تا در نهايت به فرم يك گل درآيد. فراموش نكنيد هر دسته را پس از فرم دادن با سنجاق به خوبي در جاي خود محكم كنيد.

مرحله چهارم: حالا به سراغ دم اسبي پاييني رفته و آن را نيز به دو دسته تقسيم كنيد، مثل دم اسبي بالايي يك دسته را بالا بكشيد و از ميان به دو تكه تقسيم كرده و با سنجاق محكم كنيد. دسته پاييني را هم به همين ترتيب فرم داده تا گل پاييني نيز كامل شود.

مرحله پنجم: موها را به كمك سنجاق‌هاي تزييني دلخواه خود زيباتر كنيد. در آخر فراموش نكنيد از اسپري مو استفاده كنيد.

همچنین ببینید

فرم بینی

5 راه برای اصلاح فرم بینی بدون عمل

4.2 (84.76%) 42 votes یکی از فاکتورهایی که در زیبایی صورت تاثیر گذار است، و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.