خانه / تغذیه سالم / غذاهایی که کالری منفی دارند

غذاهایی که کالری منفی دارند

كاهش وزن، تغذیه مناسب، تغذیه سالم، كالری منفی، تنقلات، كنترل كالری دریافتی

ما بايد کالری‌هایی که در روز مصرف می‌کنیم را کنترل کنیم، اما اگر شما هم به خوردن تنقلات عادت داشته باشید این کار برایتان فاجعه بار خواهد بود. در این مطلب ما ۱۵ خوراکی را فهرست کرده‌ایم، که بیشتر از آنچه کالری دارند، انرژی می‌سوزانند! بنابراین بنظر می‌رسد برای اینکه در لیست خوراکی‌های شما باشند عالی هستند.

این خوراکی‌هایی که اصطلاحاً دارای کالری منفی هستند، بیشتر از آنچه برای شما انرژی تأمین می‌کنند، برای هضم شدنشان انرژی نیاز دارند. بنابراین می‌توانید بدون اینکه با خوردن یک بسته چیپس عذاب وجدان بگیرید، شکمتان را از آن‌ها پر کنید تا هوس هله هوله خوردنتان فروکش کند.

از سیب گرفته تا کدو سبز، این غذاها هر کدامشان یک میان وعده‌ی کامل را تشکیل می‌دهند. برای آشنایی با این خوراکی‌ها آماده‌اید؟

کرفس

پرتقال

توت فرنگی

نارنگی

گریپ فروت

هویج

زردآلو

کاهو

گوجه فرنگی

خیار

هندوانه

گل کلم

سیب

فلفل تند

و کدو سبز.

بخاطر داشته باشید که اگر برنامه‌ی غذایی‌تان را به این غذاها محدود کنید، شاید دچار سوء تغذیه شوید، بنابراین همیشه به حفظ یک برنامه‌ی غذایی متعادل فکر کنید. اما وقتی که زمان میان وعده فرا رسید، این خوراکی‌های سالم و کالری منفی باید انتخاب اول شما باشند.

برای اینکه اطلاعات بیشتری درباره‌ی غذاهای کالری منفی داشته باشید، به این صفحه از ویکی پدیا مراجعه کنید.

همچنین ببینید

نكات زیبایی پوست، زیبایی پوست صورت، زیبایی از درون، صبحانه سالم و رژیمی، خواص میوه و سبزیجات، زیبایی پوست با تغذیه، زیبایی پوست با میوه ها

برای پوستی زیبا به صبحانه خود میوه بیفزایید

4.8 05 پوست صاف و زیبا با مصرف میوه به عنوان صبحانه داشتن پوست صاف و ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.