خانه / ورزش و تناسب اندام / نكاتی برای داشتن پاهایی جذاب

نكاتی برای داشتن پاهایی جذاب

پاهای زیبا، ورزش برای زیبایی ران‌ها، ورزش در زندگی روزانه، چگونه ران‌هایی جذاب و خوش فرم داشته باشیم

برای داشتن بدنی زیبا و متناسب فقط داشتن یك رژیم غذایی مناسب كافی نیست، بلكه باید ورزش را نیز در برنامه روزانه خود داشته باشیم. برخی از افراد برای ورزش كردن باشگاه را انتخاب می‌كنند، برخی استخر شنا، دویدن در پارك، پیاده‌روی و…. صرف نظر از این كه چگونه ورزش می‌كنید و چقدر وقت آزاد برای ورزش دارید، می‌توانید حركات ورزشی را با فعالیت‌های روزانه خود نیز تركیب كنید تا سریع‌تر به فرم دلخواه خود برسید.

از پله‌ها بالا بروید

این بار به جای استفاده از آسانسور، بالا رفتن از پله‌ها را انتخاب كنید. علاوه بر افزایش قوای بدن، این كار باعث خوش فرم شدن عضلات ران شما می‌شود.

پیاده‌روی كنید

بعضی از شهرها كه كمتر كوهستانی هستند، با این حال همیشه یك خیابان یا پارك مناسب برای پیاده‌روی انتخاب كنید و عصرها به پیاده‌روی بپردازید.

دوچرخه سواری كنید

بد نیست برای تنوع دوچرخه خود را برداشته، به نزدیك‌ترین پارك بروید و به جای چرخ زدن با ماشین دوچرخه‌سواری كنید. علاوه بر خوش فرم كردن ران‌های خود، از فضای طبیعی نیز لذت خواهید برد و از محیط زیست نیز در مقابل آلودگی محافظت می‌كنید.

0 Like

همچنین ببینید

ورزش در خانه، ورزش در منزل، ورزش باسن، تمرین باسن، ورزش پایین تنه، تناسب اندام بانوان، سفت كردن باسن، باسن خوش فرم، روش انجام اسكات، تقویت عضلات باسن، باسن سفت و عضلانی، حرکت اسکات برای باسن، لاغری باسن، فرم دادن به باسن، حجم دادن به باسن، بزرگ كردن باسن با ورزش، برجسته كردن باسن با ورزش، نكات تناسب اندام، تناسب اندام زنان

بهترین حرکت تمرینی برای برجسته کردن باسن

همانقدر که آقایان نسبت به رشد برخی عضلات انگیزه و تمایل بیشتری دارند، خانم‌‌ها نیز ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.