خانه / زيبايی / نكات آرایش طلایی

نكات آرایش طلایی

زیبایی صورت، نكات آرایشی، آرایش طلایی، سایه طلایی، رژ گونه طلایی، رنگ پوست و آرایش طلایی

رنگ طلایی یکی از رنگ‌هایی است که می‌توان با آن کارهای زیادی انجام داد، چون با هر رنگ پوستی سازگار است. می‌توان در طول روز و شب از آن استفاده کرد. کمی رنگ طلایی درخشندگی مطلوبی را به صورت شما می‌دهد. اما آیا همه افراد می‌توانند از رنگ طلایی برای پوست خود استفاده کنند؟ خانم جولیا ردفورد مشاور امور زیبایی پاسخ مثبت به این سوال می‌دهد و می‌گوید فقط کافیست با شیوه‌های استفاده از این رنگ آشنا شوید.

اگر می‌خواهید از رنگ طلایی در چشمان خود استفاده کنید باید کمی برق لب طلایی نیز بر روی لب‌های خود بمالید، اگر مقدار کمی هم روی گونه‌هایتان مشاهده شود هیچ کس نمی‌تواند از آرایش شما ایراد بگیرد. سایه‌های طلایی و براق به تنهایی و یا با خط چشم‌های مشکی قیافه شما را جذاب و خواستنی می‌کند. توجه داشته باشید که در این نوع آرایش لب‌ها نباید بیش از اندازه پر رنگ شوند و استفاه از یک برق لب ملایم کفایت می‌کند.

استفاده از رنگ‌های طلایی بر روی چشم جلوه خاصی دارد. این چشم‌های شماست که بیشترین تاثیر را بر روی فرد مقابل می‌گذارد. جولیا معتقد است که زمانی‌ که در حال صحبت کردن با کسی هستید آن‌ها به چشمان شما نگاه می‌کنند و از این گذشته سایه چشم در طی مدت زمان طولانی از بین نمی‌رود و لازم نیست هر چند ساعت یکبار تجدید شود.

یکی از متدهای جدید آرایش پیشنهاد می‌کند که فقط مقدار کمی از رنگ طلایی استفاده کنید و تا آنجا که ممکن است آنرا به زردی متمایل نکنید. به دنبال رنگهای طلایی گرم و یا طلایی مخلوط برنز بروید. چشمانتان هر رنگی باشد با رنگهای ذکر شده متناسب خواهند بود. هیچ‌گاه کل پلک خود را طلایی نکنید. در نزدیکی مژه‌ها از رنگ طلایی پر رنگ‌تر استفاده کنید و هرچه از مژه‌ها دور می‌شوید تن طلایی را ملایم‌تر کنید و برای جذابیت بیشتر از بعد پلک تا زیر ابرو را محو کنید. سعی کنید که سایه از رنگ تقریبا طلایی از گوشه داخلی چشم شروع شود و در گوشه خارجی چشم به نقره‌ای برسد. این کار باعث می‌شود که رنگ‌ها حالت طبیعی‌تری را به چشمان شما القا کنند.

اگر قصد دارید کمی رنگ طلایی به صورت خود اضافه کنید باید مطمئن شوید که پوست‌تان در شرایط مناسبی است، چون رنگ طلایی لک‌ها و جوش‌های پوست را برجسته‌تر می‌کند. پیش از استفاده از رنگ طلایی پوستتان را تمیز کنید و بعد مقداری مرطوب کننده استفاده کنید. جولیا معتقد است زمانی که پوست تمیز است درخشندگی بیشتری دارد. لازم نیست خیلی خودتان را طلایی کنید. بهتر است از یک رژگونه طلایی ملایم هم برای گونه‌ها استفاه کنید. استفاده از ریمل در این نوع آرایش الزامی است. بعد از خشک شدن ریمل روی مژه‌ها مقداری اکریل طلایی بریزید. سپس به وسط پیشانی  و زیر برجستگی گونه‌های خود مقداری کمی پنکیک طلایی ملایم بزنید. روی لب‌های خود را رژ لب بنفش براق و ملایم بزنید و زیبایی صد چندانی پیدا خواهید كرد.

همچنین ببینید

15 روش کم‌هزینه و آسان برای زیبایی پوست و مو

5.0 05 اهمیت زیبایی و سلامت پوست و مو برای خانم‌­ها بر هیچکس پوشیده نیست. ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.