خانه / سبك زندگی / هدیه‌ای متفاوت برای ولنتاین امسال: صابون‌های قلبی شكل

هدیه‌ای متفاوت برای ولنتاین امسال: صابون‌های قلبی شكل

Rate this post

mla101952_0210_soaps_vert

باور نمی‌كنید ساخت این صابون‌های زیبا و دوست داشتنی چقدر ساده است! كافی است كمی صابون تهیه كنید، یك ظرف نچسب داشته باشید، كمی رنگ غذا برای رنگ بخشیدن به صابون‌ها و چند قالب قلبی شكل داشته باشید. در ضمن كمی الكل معمولی در یك اسپری نیز دم دست داشته باشید. برای حك كردن كلمات و جملات عاشقانه نیز از حروف برجسته انگلیسی استفاده كنید. با من همراه باشید تا در 4 مرحله ساده این صابون‌های عاشقانه را درست كنیم!

مرحله 1

برای تعیین مقدار صاوبن مورد نیاز، ظرف نچسب مربعی شكل خود را تا نیم سانت زیر ارتفاع قالب‌های مورد نظر خود با آب پر كنید. این مقدار آب را در یك ظرف مدرج اندازه‌گیری كنید. به همین مقدار صابون نیاز خواهید داشت.

مرحله 2

صابون را به قطعات کوچک قسمت كنید. ظرف مدرج را تا جایی كه علامت زدید با قطعات صابون پر كنید. سپس این قطعات صابون را در مایکروویو و یا روی حرارت غیر مستقیم و متوسط ​​قرار دهید تا ذوب شوند. هم بزنید. اگر صابون ذوب شده كمتر از مقداری بد كه به روی ظرف علامت زدید باز هم قطعات صابون اضافه كنید و حرارت دهید. می‌توانید برای رنگ بخشیدن به صابون خود از رنگ‌های غذا استفاده كنید. مجددا هم بزنید. وقتی به رنگ دلخواه خود رسیدید این صابون مایع را در یك تابه نچسب بریزید. ممكن است حباب‌های ریزی روی سطح صابون جمع شده باشند. برای از بین بردن این حباب‌ها كمی الکل به روی سطح صابون اسپری كنید و سطحی صاف و یكنواخت خواهید داشت.

8 هدیه ماندگار برای روز ولنتاین!

مرحله 3

اجازه دهید صابون شما برای 2 ساعت در درجه حرارت اتاق بماند و سپس برای 10 دقیقه آن را در فریزر قرار دهید.

مرحله 4

صابون حالت گرفته را بر روی یك تخته وارونه كنید. از قالب‌های قلبی شكل و یا قالب‌های دلخواهتان برای ساخت صابون‌های متفاوت استفاده كنید. كافی است قالب را روی صابون گذاشته و با كف دست فشار دهید. می‌توانید پس از قالب زدن، مانند شكل کلمات و جملات عاشقانه خود را نیز به روی این صابون‌ها حك كنید. می‌توانید چند صابون قلبی شكل با جملات عاشقانه حك شده در رنگ‌های متفاوت را در بسته‌های زیبا بپیچید و تزیین كنید.

منبع نوشته

همچنین ببینید

استفاده از موزاییك در دكور خانه، چیدمان منزل با موزاییك، تزیین خانه با موزاییك، تغییر دكوراسیون منزل، طراحی داخلی منزل، ایده‌های نو برای دكوراسیون، ایده های جالب دكوراسیون، دكوراسیون حمام

10 ایده جالب برای استفاده از موزائیک در دکور خانه

Rate this post اگر از موزائیک خوشتان می آید و می خواهید آن را به ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.