خانه / روانشناسی / پنج وی‍‍ژگی كه آقایان در شما جستجو می‌كنند

پنج وی‍‍ژگی كه آقایان در شما جستجو می‌كنند

پنج وی‍‍ژگی كه آقایان در شما جستجو می‌كنند

هر مردی نیاز به هم صحبت شدن و همراهی با یك زن را در وجود خود حس می‌كند. صرف نظر از حرف‌هایی كه آقایان همیشه در مورد خانم‌ها می‌گویند، همه ما می‌دانیم كه زندگی با وجود جنس مخالف بسیار شیرین‌تر و جذاب‌تر است. گرچه هیچگاه نمی‌توان شخصی را یافت كه از همه نظر عالی باشد، اما برخوردار بودن این ویژگی‌ها آقایان را به شدت تحت تاثیر قرار می‌دهد.

زنانگی و شخصیت جذاب:

آقایان همیشه به سمت خانم‌هایی جذب می‌شوند كه آراسته باشند. زنانی را ترجیح می‌دهند كه در انتخاب لباس خود همه چیز از جمله تناسب، تركیب رنگ‌ها و مناسبت را به درستی در نظر می‌گیرند. این كه مردها موجوداتی بصری هستند برای همه ما ثابت شده است، پس همواره به ظاهر خود توجه كنید تا بتوانید توجه او را به دست بیاورید.

زیبایی طبیعی:

این كه صورت یك زن با داشتن ماسكی از آرایش زیبا به نظر می‌رسد، اشتباهی است كه بسیاری از خانم‌ها مرتكب آن می‌شوند. اكثر آقایان از آرایش‌های غلیظ خوششان نمی‌آید. این زیبایی طبیعی است كه باعث می‌شود بدون نیاز به آرایش نیز بدرخشید و نظر او را جلب كنید. اگر با چهره‌ای طبیعی و پوشیدن لباس‌های معمولی هم جذاب به نظر می‌رسید، می‌توانید در این زمینه تاثیرگذار باشید.

قدرت:

آقایان عاشق بودن با زنی هستند كه از آن‌ها حمایت كند، مشوق آن‌ها باشد و همیشه تلاش كند تا آن‌ها را به سمت بهترین چیزی كه می‌توانند باشند سوق دهد. آقایان هیچوقت نمی‌توانند زنی را تحمل كنند كه دائم غر می‌زند، مقایسه می‌كند و یا ایراد می‌گیرد. بسیار اهمیت دارد كه همیشه یك مرد را در راه مثبت تشویق كنید و اگر بتوانید این كار را بكنید قطعا به دل او راه می‌یابید.

داشتن مهارت‌های آشپزی:

همیشه شنیده‌ایم راه یافتن به قلب یك مرد توسط شكم اوست! درست است، آقایان همیشه عاشق این هستند كه خانم‌ها غذاهای خوشمزه‌ای برای آن‌ها درست كنند. حتی اگر یك مرد خودش آشپزی بلد باشد، قطعا دوست دارد غذایی را بخورد كه زن مورد علاقه‌اش برای او آماده كرده است. این امر باعث می‌شود احساس كند شخصی هست كه از او مراقبت كند و آقایان عاشق این حس هستند.

استقلال:

آقایان دوست دارند خانم‌ها از نظر احساسی و به طریق دیگر مستقل باشند. آن‌ها از این كه دائم درگیر مسائل جزئی باشند متنفرند. خانم‌هایی كه فضای شخصی خودشان را دارا بوده و در زندگی هدفی بیشتر از ایجاد یك رابطه با جنس مخالف دارند، در نظر آقایان بسیار محترم و جذاب هستند.

همچنین ببینید

مردان

۹ عادتی که زوج‌های خوشبخت به هر قیمتی شده از آن‌ها دوری می‌‌کنند

مطمئنا، بارها درباره‌ی نکات ضروری برای برقراری رابطه‌ی عاشقانه سالم و شاد شنیده‌اید. اما در ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.