خانه / روابط عاشقانه / چقدر به همسر خود نزدیك هستید؟

چقدر به همسر خود نزدیك هستید؟

صمیمیت در ازدواج، نزدیك بودن به همسر، نكات ازدواج، تحكیم روابط، روابط عاشقانه

همه خانم‌ها دوست دارند صمیمی‌ترین دوست همسر خود باشند و برخی واقعا هستند. اما این مسئله در مورد همه صدق نمی‌كند. ممكن است همسر شما همچنان مانند روزهای اول با شما صمیم و نزدیك باشد، و نیز ممكن است این صمیمیت از میان رفته باشد. ممكن است آنقدر افكار شما درگیر باشند كه نتوانید این صمیمت را از جانب او احساس كنید. اما قبل از این كه نگران شوید و خود و همسرتان را با این افكار عذاب دهید، ادامه این مطلب را بخوانید تا ببینیم چه فاكتورهایی نشان دهنده صمیمیت همسر شما با شما هستند.

اخبار و اتفاقات مهم را با یكدیگر درمیان می‌گذارید:

وقتی مطلب مهمی برای گفتن وجود داشته باشد، همسر شما حتما به سمت شما آمده و آن را با شما در میان می‌گذارد و شما نیز همین كار را انجام می‌دهید. وقتی اتفاق مهم و جالبی رخ دهد، هر دوی شما دوست دارید به عنوان اولین نفر آن را با همسر خود در میان بگذارید. در این صورت شما و همسرتان صمیمی‌ترین دوستان هم هستید.

او شما را به بیرون رفتن دعوت می‌كند:

وقتی همسر شما برای بیرون رفتن، قدم زدن یا تماشای یك مسابقه از شما دعوت می‌كند كه او را همراهی كنید و در واقع شما را به دوستان خود ترجیح می‌دهد، نشان دهنده این است كه با شما احساس نزدیكی و صمیمیت می‌كند.

شما را همان گونه كه هستید می‌پذیرد:

آیا همسر شما از فرم بدنی شما تعریف كرده و شما را متناسب می‌داند؟ آیا احساس می‌كنید در نظر او زیبا هستید یا وقتی او اطراف شماست با عوض كردن لباس و نمایان شدن بدن خود راحت نیستید؟ اگر شما با همسر خود این احساس راحتی را داشته باشید و او وزن شما را مطلوب بداند و از نظر فیزیكی همچنان شما را تحسین كند، می‌توان گفت صمیمیت و نزدیكی میان شما قوی است.

دوست دارید با او به خرید بروید:

اگر دوست داشته باشید با همسرتان به خرید بروید و هر دو از این كار لذت ببرید، با یكدیگر صمیمی هستید. این به این معناست كه شما همسرتان را همراه و دوست خود می‌بینید، نه به صرف این كه او هزینه‌های خرید را می‌پردازد با هم به خرید می‌روید. اگر همسر شما نیز از همراه شدن با شما در خرید لذت می‌برد، به این معناست كه بهترین مرد روی زمین را دارید!

به این فكر كنید كه حاضر هستید چه كارهایی را برای همسر خود انجام دهید و او نیز چه كارهایی را برای شما و به خاطر شما انجام می‌دهد. پس از مدتی خواهید فهمید چقدر صمیمی هستید یا چقدر از هم فاصله گرفته‌اید.

منبع نوشته

همچنین ببینید

بازیابی تمرکز

5 روش فوری و موثر برای بازیابی تمرکز

بازیابی مجدد قدرت تمرکز حتما شما نیز مانند بسیاری از افراد پر مشغله تجربه یک روز ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.