خانه / زيبايی / چهار روش فوری برای افزایش رشد موهای ابرو

چهار روش فوری برای افزایش رشد موهای ابرو

نكات زیبایی، زیبایی ابرو، پر پشت شدن ابرو، كم پشت شده ابرو، ترمیم ابرو

1- استفاده از روغن نارگیل

روغن نارگیل علاوه بر تغذیه پوست به نرم نگه داشتن پوست نیز کمک زیادی می‌کند. چند قطره از روغن نارگیل را به ابروهای خود بمالید و ماساژ دهید.

2- استفاده از روغن کرچک

روغن کرچک، روغن مغذی دیگری برای تسریع رشد ابروها می باشد. سه قطره روغن کرچک را به ابروهای خود بمالید و شروع به ماساژ دادن آن منطقه از پوست کنید. این کار را حداقل یک بار در روز انجام دهید و ماساژ دادن آن را برای مدت 30 تا 60 ثانیه انجام دهید.

3- پیروی از رژیم غذایی مخصوص

پیروی از یك رژیم غذایی سرشار از سبزیجات سبز دارای برگ می‌تواند ایده مناسبی برای رشد هر چه بیشتر ابروها باشد. استفاده از محصولات لبنی کم چرب و پروتئین‌های کم چربی نیز به تسریع رشد ابروها کمک می‌کنند. با افزایش دریافت پروتیئن و خوردن سبزیجات مانند اسفناج نیز می‌توان به این هدف رسید. تخم مرغ، لبنیات، انواع گوشت و حبوبات از منابع غنی در پروتئین می‌باشند.

4- استفاده از روغن زیتون

روغن زیتون مواد مغذی لازم برای رشد موها را به پوست و مو می‌رساند. می‌توانید چند قطره روغن زیتون را به ابروهای خود بمالید و شروع به ماساژ دادن آن نقطه از پوست خود کنید. ماساژ دادن پوست سبب بهبود و تسریع در رسیدن مواد مغذی به پوست می‌شود. توصیه می‌شود این کار را حداقل یک بار در روز و به مدت 30 تا 60 ثانیه بر روی پوست خود انجام دهید.

همچنین ببینید

15 روش کم‌هزینه و آسان برای زیبایی پوست و مو

اهمیت زیبایی و سلامت پوست و مو برای خانم‌­ها بر هیچکس پوشیده نیست. اما گاهی ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.