خانه / زيبايی / چهار قدم تا داشتن مژه‌هایی شگفت‌انگیز

چهار قدم تا داشتن مژه‌هایی شگفت‌انگیز

نكات زیبایی، زیبایی چشم، زیبایی مژه، مژه‌های بلند و پر پشت، رشد مژه، تقویت مژه‌ها

۱ با شانه کوچک مژه ها را شانه بزنید

می‌توانید شانه‌ی ظریفی پیدا کنید که برای شانه زدن مژه‌ها مناسب باشد. احتمالا هرگز به فکر شانه زدن مژه‌هایتان نبوده‌اید، ولی این یک روش ساده برای رشد آن‌ها است. می‌توانید این کار را قبل از زدن ریمل انجام دهید.

۲ حتما آرایش چشم را پاک کنید

قبل از خواب همیشه با یک پنبه و لوسیون پاک کننده آرایش چشم را پاک کنید. اما مراقبت از چشم فقط به استفاده از پاک کننده آرایشی محدود نمی‌شود. باید آب زیاد نوشیده و غذاهای غنی از ویتامین A را در برنامه غذایی خود داشته باشید.

۳ به مژه‌هایتان وازلین بزنید

 تمام چیزی که نیاز دارید ضربه‌های سبک وازلین با یک پنبه و یا برس ریمل به مژه قبل از خواب است. این ترفند ساده به پرپشت و بلند شدن مژه کمک می‌کند. نتیجه آن در طی چند روز مشخص نمی‌شود ولی اگر مرتب این کار را انجام دهید متوجه تغییر آن خواهید شد.

۴ از روغن‌های طبیعی استفاده كنيد

 روغن‌های طبیعی نه تنها برای رشد مو جادو می‌کنند بلکه به بلند شدن مژه‌ها نیز کمک می‌کنند. می‌توانید از روغن زیتون، جوجوبا و کرچک كه حاوی ویتامین‌ها و مواد معدنی لازم برای رشد بیشتر موها است برای مرطوب کردن مژه‌ها استفاده کنید.

۵ مکمل‌های ویتامین E را امتحان کنید

 ویتامین E به تسریع در رشد مژه کمک می‌کند. می‌توانید از یک لوسیون ویتامین E استفاده کنید و یا آن‌ را به صورت قرص و یا طبق نوع تجویز پزشک مصرف کنید. این روش نتایج بهتر و سریع‌تری خواهد داد.

همچنین ببینید

15 روش کم‌هزینه و آسان برای زیبایی پوست و مو

5.0 05 اهمیت زیبایی و سلامت پوست و مو برای خانم‌­ها بر هیچکس پوشیده نیست. ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.