خانه / سبك زندگی / چه نوع پاشنه‌ای با چه لباسی؟!

چه نوع پاشنه‌ای با چه لباسی؟!

با انواع پاشنه‌ها و کاربرد آن‌ها در ست کردن لباس خود آشنا شوید. حدود 5 نوع پاشنه مختلف وجود دارد: پاشنه‌هایی که هرکدام برای یک نوع لباس مناسب هستند و کاربرد آن‌ها با هم متفاوت است. همانطور که اصلا خوب نیست با کفش پاشنه دار به کوه بروید، شاید برازنده نباشد که با کفش بدون پاشنه به جشن عروسی بروید.

    کفش پاشنه سه سانت: كفشی با پاشنه کوتاه و باریک که ارتفاع پاشنه آن در بلندترین حالت از سه سانتی متر بیشتر نمی‌شود، به همین دلیل پاشنه راحتی است. به خانم‌هایی که قد آن‌ها از حد نرمال کوتاه‌تر است، پیشنهاد می‌کنیم کفش های روزمره خود را با این مدل پاشنه انتخاب کنند. کفش با این مدل پاشنه، برای کار و مهمانی‌های عصر مناسب هستند.

    کفش‌های پامپز: به فرم‌های کلاسیک کفش‌های پاشنه بلند پامپز گفته می‌شود. کفش‌هایی با حداقل هفت سانتیمتر پاشنه هستند. پهنای این پاشنه باریک از محل قرارگرفتن روی زمین تا محل اتصال به کفش کمی پهن می‌شود. راحت‌ترین کفشی که می‌توانید برای یک مهمانی شب انتخاب کنید پامپز است. کفش‌هایی با پاشنه کوتاه‌تر انتخاب‌های خوبی برای یک مجلس رسمی نیستند.

ست كردن كفش و لباس، ست کفش و لباس مجلسی، انواع پاشنه کفش، انواع کفش پاشنه بلند، كفش های لژ دار، كفش های پاشنه بلند، كفش پاشنه سه سانت، كفش پامپز، كفش پاشنه تخم مرغی، كفش مناسب مهمانی، كفش برای مجلس رسمی، سبك زندگی

     کفش‌های لژدار: این کفش‌ها را باید به عنوان کفش تنبل‌ها معرفی کرد! کفشی راحت که خستگی استفاده از پاشنه را ندارد اما قد شما را افزایش می‌دهد. فقط یادتان باشد حتی اگر زیباترین کفش لژدار را هم داشته باشید، انتخاب مناسبی برای یک مجلس رسمی نیستند و بهتر است در دورهمی، مهمانی عصر، کارهای روزانه و … از آن استفاده کنید.

ست كردن كفش و لباس، ست کفش و لباس مجلسی، انواع پاشنه کفش، انواع کفش پاشنه بلند، كفش های لژ دار، كفش های پاشنه بلند، كفش پاشنه سه سانت، كفش پامپز، كفش پاشنه تخم مرغی، كفش مناسب مهمانی، كفش برای مجلس رسمی، سبك زندگی

    پاشنه بلند و باریک: این مدل کفش انتخاب مناسبی برای مهمانی‌های رسمی مانند عروسی است، اما استفاده از آن كار هر كسی نیست. ساعت‌‌ها راه رفتن با کفش پاشنه باریک که حداقل 10 سانتیمتر ارتفاع دارد، کار آسانی نیست. اما به دلیل افزایش قد، فرمی کشیده به اندام می‌دهد و در زیبا شدن لباس رسمی نقش پررنگی دارد. سطح قرار گرفتن این مدل روی زمین نباید بیش از یک سانتیمتر مربع باشد.

    پاشنه تخم مرغی: این مدل پاشنه، یکی از قدیمی‌ترین مدل‌های پاشنه است. پاشنه‌ای که محل اتصال آن به کفش پهن است و تا زمین کمی باریک می‌شود. البته ارتفاع این پاشنه بین سه تا پنج سانتیمتر است به همین دلیل نمونه راحتی محسوب می‌شود. این روزها پاشنه تخم مرغی محبوبیت زیادی ندارد اما راحتی آن غیرقابل انکار است.

منبع نوشته

همچنین ببینید

استفاده از موزاییك در دكور خانه، چیدمان منزل با موزاییك، تزیین خانه با موزاییك، تغییر دكوراسیون منزل، طراحی داخلی منزل، ایده‌های نو برای دكوراسیون، ایده های جالب دكوراسیون، دكوراسیون حمام

10 ایده جالب برای استفاده از موزائیک در دکور خانه

اگر از موزائیک خوشتان می آید و می خواهید آن را به دکور خانه تان ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.