خانه / سبك زندگی / ۱۰ قانون ساده برای داشتن ظاهری تحسین برانگیز

۱۰ قانون ساده برای داشتن ظاهری تحسین برانگیز

مد و لباس زنانه، چطور لباس بپوشیم، انتخاب لباس مناسب، باریك نشان دادن بدن، كشیده نشان دادن بدن، راهنمای لباس پوشیدن، انتخاب رنگ لباس، سبك زندگی

در این مقاله شما را با نکاتی هوشمندانه در موضوع فشن آشنا می‌کنیم، که هیچوقت قدیمی‌نشده، و رعایت آنها به شما کمک می‌کنند تا بتوانید دیگران را تحت تاثیر ظاهر خودتان قرار دهید.

۱. مطمئن باشید لباس زیرتان دقیقا کاری را که باید انجام دهد انجام می‌دهد، یعنی شما را طوری بالا بکشد که نوک سینه‌ها دقیقا بین شانه و آرنجتان باشند.

۲. طرح‌های پارچه را دقیقا با توجه به سایزتان انتخاب کنید. هرچه سایزتان بزرگتر است، الگوهای طرح پارچه نیز باید بزرگتر باشند و برعکس.

۳. اگر باسن پری دارید و می‌خواهید آنرا کوچک‌تر نشان دهید، جین‌هایی با جیب‌های بزرگ، راسته، و با فاصله‌ی نزدیک بهم انتخاب کنید.

۴. از سر تا پا یک رنگ بپوشید تا بلندتر و کشیده‌تر بنظر برسید. بله، حتی با رنگ سفید هم به همین نتیجه می‌رسید.

۵. پیراهنی را انتخاب کنید که لبه‌ی انتهایی‌اش دقیقا بالا و یا دقیقا پایین زانویتان باشد تا باعث شود پاها بهترین حالتشان را نمایش دهند.

۶. طرح‌های قطری را در آغوش بگیرید! مثل پیراهن‌های تنگ، دستکش‌های طرح نظامی، و پیراهن‌هایی با انتهای نامتقارن. هرلباسی که شیب و دوخت نامنقارن داشته باشد، بصورتی جادویی شما را باریک‌تر نشان می‌دهد.

۷. با یک لباس یقه باز، بگذارید استخوان ترقوه‌تان جولان دهد. برخلاف فاصله‌ی بین سینه‌ها، استخوان ترقوه بسیار جذاب و تقریبا برای هر زنی بسیار ظریف است.

۸. از این دستورالعمل برای انتخاب رنگ‌ها پیروی کنید تا در ظاهرتان جلب توجه (و یا سلب توجه) کنید: برای قسمت‌هایی که می‌خواهید برجسته بنظر برسند از رنگ روشن، و برای قسمت‌هایی که می‌خواهید کوچکتر بنظر برسند و کمتر در دید باشند از رنگ‌های تیره استفاده کنید.

۹. از سایه‌های مناسب در ساختار پارچه‌ها به عنوان یک زره برای بدن استفاده کنید، مثل یک کت پشمی یا یک پیراهن دخترانه‌ی نخی، تا قسمت‌هایی که نمي‌خواهید را بپوشانند.

۱۰. برای ایجاد خطای چشم و نشان دادن پاهایی بسیار کشیده، کفش‌های پاشنه بلندی انتخاب کنید که با رنگ پوستتان هماهنگ باشند.

منبع نوشته

همچنین ببینید

استفاده از موزاییك در دكور خانه، چیدمان منزل با موزاییك، تزیین خانه با موزاییك، تغییر دكوراسیون منزل، طراحی داخلی منزل، ایده‌های نو برای دكوراسیون، ایده های جالب دكوراسیون، دكوراسیون حمام

10 ایده جالب برای استفاده از موزائیک در دکور خانه

اگر از موزائیک خوشتان می آید و می خواهید آن را به دکور خانه تان ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.