خانه / زيبايی / ۴ مرحله تا موهایی نرم و مجعد

۴ مرحله تا موهایی نرم و مجعد

Rate this post

نكات زیبایی مو، نكات مراقبت از مو، آموزش فر كردن مو، آموزش مدل موی فر، آموزش مدل موی مجعد، پیچیدن مو به روش ستارگان هالیوودی، مدل موی سلبریتی ها، پیچیدن حرفه ای موها

موهایی فر به همان مدلی که روی فرش قرمزهای هالیوود و مراسم جوایز بسیار محبوب شده است، مدلیست که همیشه می‌توان از آن استفاده کرد اما فرهای سبک و موهای مواج قطعا استایلی هستند که این تابستان باید آن‌ را امتحان کرد. از ورونیکا لیک تا لانا دل ری، فرهایی رها و نرم، هردو ظاهر کلاسیک و قدیمی و مدرن و یک دختر جذاب زیبا را داراست. این روشی است که باعث می‌شود همه چیز تا حد امکان مینیمال ‌شود مثل فرهای تانیا تیلور در پاییز سال ۲۰۱۳.

كانال تلگرام نیلگون

اما دانستن اینکه چطور می‌توان این فرها را داشت ممکن است ترفندی کارشناسانه به نظر برسد. هرچه موهای بلندتری داشته باشید، کار کردن با اتوهایی که با سری گرد برای این فرها طراحی شده‌اند سخت‌تر خواهد شد.

پس چگونه می‌توانیم موهای مجعد داشته باشیم؟ ما از آرایشگر مو اهل تورنتو، مارگوت کیت خواستیم تا در این آموزش گام به گام به ما راه و روش را نشان دهد. در حالی که هرکس تکنیک متفاوتی برای فر کردن مو دارد، دو حقه اصلی وجود دارند که هنگام ایجاد فرهای رها باید به آن‌ها توجه کرد.

اول، مطمئن شوید که همه‌ی حلقه‌ها در یک جهت ایجاد می‌شوند بنابراین اگر اتوی فر کننده را جلوی دسته‌ای از موهایتان که می‌خواهید فر کنید گرفتید و سپس در یک حرکت رو به جلو مویتان را به دور آن پیچیدید ، مطمئن شوید که همین حرکت را در باقی قسمت‌ها نیز انجام دهید. این نکته به خصوص باید در زمانی مورد توجه قرار گیرد که به سراغ طرف دیگر موهایتان می‌روید زیرا با این کار، شما دست هایتان را نیز تغییر می‌دهید بنابراین بسیاری از افراد ممکن است تکنیک فرکردن موهایشان را قاطی کنند.

مطلب مرتبط: ایده: پیچیدن موها به روش جولی

دوم این‌که، شما موج‌های موهایتان را با برس کشیدن فرها پس از ایجاد شدن، درست میکنید. اینکار باعث میشود که فرها شل شوند و بیفتند یعنی تمام چیزی که ما از موهای موج مجعد میخواهیم . اگر موهای شما می‌توانند مدل‌شان را حفظ کنند، می‌توانید هر حلقه از مو را پس از رها شدن از اتوی مو بکشید تا رها تر و آزاد تر شود. آموزش گام به گام کامل را در ادامه بخوانید:

چطور موها را مجعد کنیم

۱. فرق طبیعی موهایتان را باز کنید و موهارا به دو بخش تقسیم کنید. با صرف ۵ دقیقه اضافه قبل از شروع پیچیدن موه ، کل فرآیند بسیار آسان‌تر شده و اطمینان حاصل خواهید کرد که در اتمام کار، فرهایی تمیز و مرتب دارید. برای حفاظت بیشتر و همچنین دوام بالاتر کمی اسپری محافظ گرما به موهایتان اسپری کنید ( یک ضرورت برای داشتن موهایی نرم و مواج!).

۲. با یک فرکننده موی سایز ۱.۵، بخشی از مو را به دور دستگاه پیچیده و ۱۵ تا ۲۰ ثانیه صبر کنید. وقتی مو را از اتو آزاد کردید، فر هارا چند لحظه در دست‌تان نگه دارید و اجازه دهید قبل از رها شدن‌شان کمی خنک شوند. این روند را ادامه دهید و مطمئن شوید همه‌ی موها در جهت‌های یکسان فر شده‌اند.

۳. یک نگه دارنده‌ی موی متوسط را به همه جای موهایتان اسپری کنید سپس موهارا با یک برس موی زبر طبیعی، برس بکشید. کلید اصلی برس کشیدن است: با این کار فرهای تنگ و کوچک تبدیل به موج های رها شده و به ترکیب هر فر جداگانه به دسته ای از امواج منسجم کمک می‌کنند. مدلی شبیه ورونیکا لیک !

مطلب مرتبط: روش‌هایی سالم برای حالت دادن موها

۴. دوباره کمی اسپری مو به موهایتان بزنید و سپس تمام روز (یا حتی هفته، اگر موهایتان را نشویید) از امواج رها و نرم موهایتان لذت ببرید.

منبع نوشته

همچنین ببینید

فرم بینی

5 راه برای اصلاح فرم بینی بدون عمل

یکی از فاکتورهایی که در زیبایی صورت تاثیر گذار است، و در اولین نگاه مورد ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.