خانه / روابط عاشقانه / 10 قانون طلایی که در آغاز یک رابطه عاشقانه باید رعایت کنید

10 قانون طلایی که در آغاز یک رابطه عاشقانه باید رعایت کنید

Rate this post

روانشناسی ازدواج موفق، شناخت روحیات آقایان، برقراری ارتباط دوستانه، برقراری ارتباط با مردان، رابطه دوستی موفق، آشنایی های پیش از ازدواج، نكات آشنایی قبل از ازدواج، مشاوره پیش از ازدواج

اکثر خانم‌ها وقتی وارد رابطه عاشقانه می شوند نمی دانند چگونه باید رفتار کنند. آنها نمی دانند در فکر طرف مقابل چه می گذرد و همیشه نگران این هستند که موجبات ناراحتی عشق خود را فراهم کنند. خیلی از رابطه ها به دلایل رفتارهای ناخواسته از هم پاشیده می شود. اما برخی قوانین کلی وجود دارد که دانستن آنها بهتان کمک می کند جلوی اشتباهات را گرفته و از آغاز یک رابطه عاشقانه لذت ببرید. در زیر ده توصیه بهتان می کنیم که با عمل کردن به آنها راهتان با شریک زندگی تان هموار می گردد.

1. دانستن ظرفیت و خط قرمزهای همدیگر:

همه آدمها وقتی در مکان های عمومی قرار می گیرند در مورد رفتارهای شریک خود حد و حدودی دارند. شما باید اینها را بشناسید مثلا در مورد گرفتن دست ها یا نشان دادن عشقتان به هم حد و حدود خود را بشناسید و از ان تخطی نکنید.

2. یک روز در هفته:

یک روز در هفته را برای وقت گذارندن با هم در نظر بگیرید و شخص دیگری را دعوت نکنید. قرارهای دو نفره و از قبل برنامه ریزی شده برای هر رابطه سالمی لازم است.

3. خفقان هرگز:

با هم بودن عالی است؛ اما نه مثل دوقلوهای بهم چسبیده که همیشه با هم هستند. به حریم خصوصی هم احترام بگذارید و اگر او می خواهد زمانی را برای خودش تنها باشد به خواسته اش اهمیت دهید.

مطلب مرتبط: اصول رابطه عاشقانه پایدار: در هم ذوب نشوید!

4. صحبت در مورد آینده:

تا وقتی که زمانش نرسیده در مورد اینده صحبت نکنید. برای یک مرد هیچ چیز مثل برنامه ریزی برای ازدواج زمانیکه هنوز به طور کامل آماده نیست او را دلزده نمی کند. اگر او از صحبت کردن در مورد این موضوع طفره می رود، فکر نکنید نمی خواهد با شما باشد. بلکه او هنوز آمادگی کامل ندارد که تصمیمش را عملی کند.

5. خانم ها شما هم همراه او و دوستانش شوید:

منظورمان این نیست که مانند یکی از دوستان مجرد او شوید، اما اگر وقتی همراه او و دوستانش هستید احساس راحتی داشته باشید او خوشحال خواهد شد.

6. اما خانم ها نباید خودتان را فراموش کنید.

دوستان قدیمی خود که قبل از آشنا شدن با او داشتید را رها نکنید. اگر روزی رابطه تان پایان یافت شما به حمایت دوستان قدیمی نیاز دارید؛ اما اگر در دوران نامزدی دوستان خود را نادیده گرفته یا باعث رنجش آنها شده باشید یعنی حمایت آنها را از دست داده اید.

7. هیچ چیزی را از همدیگر مخفی نکنید.

لزومی ندارد در مورد شیطنت های جوانی یا یک رابطه کوتاه بی ثمر توضیح بدهید، اما اگر قبلا وارد رابطه جدی بی فرجام با کسی شده بودید بهتر است قبل از اینکه ماجرا رو شود خودتان همه چیز را تعریف کنید.

8. سخت گیر نباشید:

فقط به خاطر اینکه او به یک دختر که از خیابان رد می شده نگاه کرده جار و جنجال راه نیندازید. عاقل باشید او منظوری از نگاه کردن به مردم در خیابان ندارد. دقیقا مثل بازیگری که شما دوستش دارید و بدین معنی نیست که می خواهید با آن بازیگر باشید!

9. با وقار و جدی رفتار کنید.

این رابطه قرار است آغاز یک عمر زندگی باشد نه یک رابطه دو روزه! پس لزومی ندارد که از همان ابتدا در مورد رابطه جنسی صحبت کنید؛ مسائل مهم تری در آغاز وجود دارد. اینگونه ارتباطات را می توانید به بعد موکول کنید.

مطلب مرتبط: نکاتی در مورد اولین قرار ملاقات

10. بازی حدس و گمان را ترک کنید:

در مورد احساسات خود واضح و روراست صحبت کنید. رک بودن در مورد احساسات از بسیاری از کشمکش ها جلوگیری می کند. او را مجبور نکنید در مورد منظور شما به حدس و گمان خود رجوع کند. احساس واقعی خود را به زبان بیاورید.

منبع نوشته

همچنین ببینید

بازیابی تمرکز

5 روش فوری و موثر برای بازیابی تمرکز

Rate this post بازیابی مجدد قدرت تمرکز حتما شما نیز مانند بسیاری از افراد پر مشغله ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.