خانه / روانشناسی مردان / 7 راه برای ابراز عشق و احساسات به آقايان

7 راه برای ابراز عشق و احساسات به آقايان

ابراز علاقه به مردان، ابراز عشق، ابراز احساسات، ابراز علاقه به همسر، ابراز عشق به همسر، یادداشت های عاشقانه، حركات عاشقانه، ایده های عاشقانه برای همسر، رفتار عاشقانه، روانشناسی رابطه

عشق، ناب‌ترین شکل احساسات ماست. اما آیا به اندازه كافی عشق خود را به مرد زندگیتان ابراز می‌كنید؟ برای این كه او احساس كند خاص و بی مانند است چه كارهایی انجام می‌دهید؟ راه‌های بسیاری برای نشان دادن عشق به مردها وجود دارد. در ادامه این مطلب خواهید دید چگونه می‌توانید در شرایط مختلف عشق خود را به بهترین شكل به مرد خود ابراز كنید.

حرکات خاموش

كارها و حركات کوچک نیز می‌توانند آنچنان كه باید نمایان‌گر عشق شما باشند. گرفتن دست او در حال قدم زدن در خیابان، و یا گرفتن بازوی او می‌تواند عشق شما را به او منتقل كند. وقتی مردتان به خانه برمی‌گردد، محكم او را در آغوش بگیرید. وقتی فکر می‌کنید او دلگیر یا غمگین است، به آرامی گونه او را ببوسید. این حرکات كوچك قطعا مانند پیام‌های عاشقانه‌ای دلنشین بر قلب او می‌نشیند.

برای دیدار او پیشقدم شوید

هرچه زمان بیشتری را با یكدیگر صرف كنید، مردتان بیشتر احساس خاص بودن خواهد كرد. برای دیدار او برنامه‌ریزی كنید و یك عصر زیبا را با یكدیگر بگذرانید. می‌توانید در رستوران مورد علاقه خود یك میز رزرو كنید و در زیر نور شمع شامی عاشقانه بخورید. همین برنامه را می‌توانید در منزل نیز اجرا كنید: خودتان آشپزی كنید و غذای مورد علاقه او را برایش بپزید و هنگام صرف شام نیز موسیقی رمانتیکی پخش كنید. با این كار به او می‌رسانید كه واقعا دوستش دارید.

برای او یادداشت‌هایی بگذارید

همه ما در زندگی مشغله داریم، اما می‌توانید گاهی اوقات با گذاشتن یادداشت‌هایی عاشقانه و دلنشین لبخند را بر لب‌های او بیاورید. می‌توانید این یادداشت‌ها را در زیر بالش او بگذارید، به روی آینه حمام بچسبانید یا در كنار ظرف نهار او در كیفش قرار دهید. مطمئن باشید او با خواندن آن‌ها عشق شما را احساس كرده و از داشتن شما در زندگی‌اش احساس شادمانی خواهد كرد.

از تجربه‌های زوج‌های خوشبخت الگوبرداری كنیم!

كاری را انجام دهید كه او دوست دارد

كارهایی را انجام دهید كه می‌دانید عشقتان از انجام آن‌ا خوشحال خواهد شد. اگر مرد شما موی بلند را دوست دارد، به عشق او موهای خود را بلند كنید. یا لباس‌هایی را بپوشید كه او یا دیدن آن‌ها از شما تعریف كرده است و آن‌ها را دوست دارد. همه این کارها می‌توانند تاثیرات بسیار مثبتی بر رابطه شما داشته باشند.

از او مراقبت كنید

گاهی اوقات انجام كارهایی از سر توجه و مهربانی می‌توانند عشق شما را به او ثابت کنند. برای مثال، وقتی مرد شما دچار استرس است، او را ماساژ دهید و یا به هر طریق دیگری كه او دوست دارد به از بین بردن استرس و آرامش بخشیدن به او كمك كنید. وقتی او بیمار می‌شود، تمام تلاش خود را برای بهتر شدن او بكنید و مراقبت‌های مناسب را انجام دهید. با دیدن توجه شما او درك خواهد كرد كه شما چقدر دوستش دارید.

شنونده خوبی باشید

مردان مانند خانم‌ها اهل حرف زدن و درددل كردن نیستند. با این حال، باز هم می‌توانید با گوش دادن به حرف‌های او به بفهمانید دوستش دارید و از او حمایت می‌كنید. هنگامی که او غمگین است، به سادگی از او بپرسید چه شده و با عشق و توجه به هر کلمه‌ای که او می‌گوید گوش دهید. این كار باعث می‌شود او احساس صمیمیت و نزدیکی بیشتری با شما داشته باشد.

از او تعریف و حمایت كنید

از ظاهر او و كارهایی كه انجام می‌دهد تعریف كنید و او احساس خواهد كرد كامل‌ترین مرد روی زمین است. به او بفهمانید بهترین است و شما او را همانگونه كه هست دوست دارید و عاشقش هستید. همچنین، از او در مورد کارهایی که انجام می‌دهد حمایت كنید. چه در مورد شغل او باشد و یا آنچه كه به عنوان سرگرمی انجام می‌دهد. به او نشان دهید در هر موقعیتی در كنارش خواهید بود. تلاش كنید از هر طریقی عشق، توجه و حمایت خود را به او نشان دهید و قلب او را از محبت خود سرشار كنید.

بدون استفاده از کلمات هم عشقمان را نشان دهیم: 8 راه ساده

منبع نوشته

همچنین ببینید

بازیابی تمرکز

5 روش فوری و موثر برای بازیابی تمرکز

بازیابی مجدد قدرت تمرکز حتما شما نیز مانند بسیاری از افراد پر مشغله تجربه یک روز ...

2 دیدگاه

  1. برای بعضی ادم ها فرقی نداره یا به خوبی جوری عادت می کنن که انگار از اولم باید اینطوری می بود. ولی وقتی دستشو می گیری میگه زشته بقیه می بینن…یادداشت براش میزاری نه یه بار ده بار ولی پاسخی ازش نمیاد نه یه اس ام اس ساده که بنویسه دلش برات تنگ شده و جواب پیام هاتو با سردی بده ادم دیگه انگیزه ای نداره….
    همه این فرمولا الکیه اگه طرف مقابل چه زن چه مرد “انسان” باشه و “بااحساس”باشه خود به خود همه اینکارا رو بلدن… امان از روزی که نفهمه… دلت می خواد با همه ی دنیا باشی جز این یه نفر لعنتی….

  2. ترس داشتن یعنی ابرو رفتن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.