خانه / زيبايی / ابروهای پرپشت با روغن‌های طبیعی

ابروهای پرپشت با روغن‌های طبیعی

ابروهای پرپشت، ابروهای زیبا، ابروهای پهن، ابروهای کلفت، تقویت ابرو با مواد طبیعی، تقویت ابرو با روغن زیتون، تقویت ابرو با روغن فندوق، تقویت ابرو با رزماری، تقویت ابرو با روغن نارگیل، نکات زیبایی صورت، زیبایی ابرو

تاثیر ابروهای پر پشت و پهن در جذابیت چشمها را نمیتوان نادیده گرفت. همه خانم ها دوست دارند ابروهای پرپشت و پهنی داشته باشند به خصوص در چند سال اخیر که ابروهای پهن تبدیل به مد شده است. یکی از دلایل تنک شدن ابروها، دستکاری زیاد ابرو است. سعی کنید زیاد ابروهایتان را تغییر شکل ندهید. اگر دوست دارید ابروهایتان به طور طبیعی پرپشت و پهن باشد با ما همراه باشید.

ماساژ با روغن بادام

ماساژ با روغن بادام یک راه درمان طبیعی برای تقویت ابروهاست که بسیاری از افراد برای پرپشت کردن ابروها استفاده می کنند. هر شب قبل از خواب، ابروها را با روغن بادام ماساژ دهید. روغن بادام تلخ یا شیرین هر کدام را که در دسترس دارید مفید خواهد بود، البته روغن بادام تلخ تاثیر بیشتری دارد به شرطی که خالص باشد. برای ماساژ ابرو با گوش پاک کن یا برس و برای مژه ار فرچه ریمل استفاده کنید.

روغنی که در همه خانه ها پیدا می‌شود

همه ما درباره فواید روغن زیتون بسیار شنیده ایم ولی شاید ندانید این روغن می تواند در رشد ابروهای شما نیز تاثیر داشته باشد. کافی است یک شیشه روغن زیتون بخرید. مقدار بسیار کمی از آن را روی ریشه های قسمتی که می خواهید رشد کنند بمالید، البته حواستان باشد که فقط روی قسمت های خالی و جاهایی که می خواهید مو رشد کند روغن بگذارید، استفاده از یک گوش پاک کن می‌تواند بسیار کمک کند. بعد موهای ابرو را با یک مسواک مخصوص شانه کنید. توصیه می شود هر شب این کار را انجام دهید و صبح روغنها را بشویید.

سرمه و روغن فندق

یکی از قدیمی ترین روش ها برای تقویت مژه و ابرو، استفاده از روغن و سرمه فندق است. شما به راحتی می توانید آن را تهیه کنید. از مغز فندق سوخته استفاده کنید؛ برای این کار هر بار برای استفاده، یک عدد فندق را پوست گرفته و مغز آن را روی حرارت ملایم بگذارید تا برشته شود. سپس آن را بکوبید و با سر انگشت به طرف خواب ابرو بکشید .

ترکیب روغنی

ترکیب روغن‌های مار، مورد، رزماری و ماساژ آن ها به ابرو و مژه در تقویت و پرپشتی تاثیر فوق العاده دارد.

روغن نارگیل

ماساژ ابروها با روغن نارگیل، علاوه بر رشد مجدد موهای ابرو و ضخیم شدن مو، موجب تیره تر شدن رنگ ابروها نیز می شود. روغن نارگیل یکی از بهترین گزینه ها برای زیبایی و سلامت پوست و مو محسوب می شود. این روغن بسیار مفید از موهای آسیب دیده حفاظت کرده و آن را ترمیم می کند.

ویتامین E

نه تنها مصرف خوراکی این ویتاین به رشد و تقویت ابروها کمک می کند، بلکه ماساژ ابروها با آن هم بسیار مفید و موثر خواهد بود. یک عدد کپسول ویتامین E را باز کرده و محتوی آن را با برس ابرو، روی ابروها بمالید. این روغن ریزش ابروها را متوقف کرده و ابروها را تقویت و رشد آن را تسریع خواهد کرد.

روغن هفت مغز

بی شک روغن هفت مغز یکی از بهترین روغن های ترکیبی که از هفت دانه روغنی مانند : بادام تلخ و شیرین، فندق، سیاهدانه، پسته، کنجد و کرچک تشکیل شده و با داشتن مواد ضروری و موردنیاز، برای رشد و تقویت ابرو و مژه یکی از بی نظیرترین ترکیبات روغنی است.

از دیگر روش هایی که برای پرپشت کردن ابرو مناسبند، می توان به روش های زیر اشاره کرد:

هسته خرما

آب پیاز

آب پیاز با روغن زیتون اصلی

روغن یا دانه کرچک

برس ابرو و مژه

وازلین

خواب بیشتر

ماینوکسیدیل

منبع نوشته

همچنین ببینید

15 روش کم‌هزینه و آسان برای زیبایی پوست و مو

اهمیت زیبایی و سلامت پوست و مو برای خانم‌­ها بر هیچکس پوشیده نیست. اما گاهی ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.