خانه / سبك زندگی / ایده‌هایی برای برگزاری مراسم عروسی در زمستان

ایده‌هایی برای برگزاری مراسم عروسی در زمستان

جشن عروسی ایرانی، عروسی در زمستان، تم عروسی، برگزاری عروسی، ایده‌هایی برای عروسی

روزهای برفی زمستان یکی از زیباترین و بهترین موقعیت‌ها برای برپایی جشن عروسی‌ است، هرچند شاید به دلیل نامساعد بودن آب و هوا به نظر برخی کمی هم ریسک داشته باشد، اما اگر در تدارك یك عروسی زمستانه هستید چند پیشنهاد هیجان‌انگیز برایتان داریم تا با بکارگیری آنها جشن ازدواجتان را برای خود و همه مهمان‌ها تبدیل به یک خاطره ماندگار کنید.

انتخاب رنگ‌

می‌توان با استفاده از رنگ‌های قرمز و سبز فضای زیبایی برای جشن ازدواج ترتیب داد، اما اگر در استفاده از این رنگ‌ها زیاده‌روی كنید سالن عروسی شما بیشتر شبیه به سالن‌های برگزاری مراسم كریسمس می‌شود. در حال حاضر برای تزیین سالن‌های عروسی در زمستان به كار بردن رنگ‌های نقره‌ای و سفید به همراه طرح‌های كریستالی بسیار طرفدار دارد و شكوه زمستانی خاصی به فضای جشن شما می‌بخشد. سعی كنید در سالن از فضاهای سفید، ربان‌های سفید، پرده‌ها یا آویزهای به طرح كریستال و گل‌های سفید و زیبای اركیده استفاده كنید.

دسته گل

رز قرمز، زنبق یا نرگس همگی انتخاب‌های مناسبی برای یك دسته گل زیبا هستند. اما چیزی كه در حال حاضر بسیار پر طرفدار است استفاده از گل‌های پر گلبرگ‌تری مانند آلاله، مینا یا گل داوودی است. هر یك از این گل‌ها در تركیب با برگ‌های سبز یا فقط یك ربان ساده سفید عالی به نظر خواهند رسید. می‌توانید برای افزودن تم زمستانی به دسته گل خود از طرح‌های كریستالی یا برف‌های شش پر استفاده كنید.

تزیین میز میهمان‌ها

می‌توانید برای افزودن شكوه زمستانی به میزها از گلدان‌های یخی یا كریستالی استفاده كنید. میهمانداراها می‌توانند این گلدان‌ها را با شاخه‌هایی از گل‌های زمستانی سفید پر كرده و در اطراف این گلدان‌ها شمع‌هایی روشن كنند. در این صورت نور شمع در گلدان‌ها منعكس شده و فضای رمانتیكی را خلق می‌كند.

پذیرایی گرم

می‌توانید هنگام استقبال از میهمانان از آن‌ها با دسرها و نوشیدنی‌های گرمی مانند شكلات داغ، شكلات داغ سفید، اسپرسو یا نوشیدنی‌های دارچینی پذیرایی كنید. سعی كنید با سوپرایز كردن مهمان‌ها با نوشیدنی‌های زمستانی متفاوت جشنی با شكوه‌تر ترتیب دهید. همچنین می‌توانید به جای سرو شیرینی به روی میزها كه كمی تكراری شده است، از شكلات‌های متنوع و زیبا استفاده كنید.

كیك زمستانی

یك كیك زیبا می‌تواند با ربان‌های قرمز و سبز یا گل‌های رز در بالای آن تزیین شود. اما قنادها حتما روش‌های خلاقانه متفاوتی برای تهیه یك كیك عروسی زمستانه برای شما دارند. می‌توانید یك كیك برفی سفید سفارش دهید كه با پودر نقره‌ای تزین شده باشد و قطره‌های كریستالی از یك سمت آن به پایین ریخته باشند.

ماه عسل

بسیاری از زوج‌ها برای ماه عسل به مناطق گرم‌تر سفر می‌كنند، اما اگر دوست دارید ماه عسلی زمستانی داشته باشید می‌توانید كلبه‌ یا هتلی در یك منطقه برفی اجاره كنید، اسكی كنید و از روشن كردن آتش لذت ببرید.

همچنین ببینید

استفاده از موزاییك در دكور خانه، چیدمان منزل با موزاییك، تزیین خانه با موزاییك، تغییر دكوراسیون منزل، طراحی داخلی منزل، ایده‌های نو برای دكوراسیون، ایده های جالب دكوراسیون، دكوراسیون حمام

10 ایده جالب برای استفاده از موزائیک در دکور خانه

اگر از موزائیک خوشتان می آید و می خواهید آن را به دکور خانه تان ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.