خانه / سبك زندگی / با این 8 روش ساده اتاق خوابی شیك و مجلل داشته باشید

با این 8 روش ساده اتاق خوابی شیك و مجلل داشته باشید

می‌خواهیم در مورد چیدمان و دكوراسیون خانه رازی را با شما در میان بگذاریم: می‌توانید بدون هزینه كردن نیز كاری كنید تا خانه شما جلوه‌ای شیك و مجلل داشته و همه چیز گرانقیمت‌تر به نظر برسند. اگر می‌خواهید اتاق خوابی داشته باشید كه در آن احساس نازپروردگی كنید، این 8 روش ساده را به كار گیرید.

در اتاق خواب خود گل و گیاه قرار دهید

دكوراسیون اتاق خواب، چیدمان اتاق خواب، اتاق خواب لوكس، اتاق خواب شیك، اتاق خواب ساده و شیك، اتاق خواب مدرن، اتاق خواب مجلل، نكات چیدمان اتاق خواب

آوردن گل و گیاهان سبز یكی از ارزان‌ترین راه‌ها برای مجلل كردن و جلوه بخشیدن به اتاق خواب شماست. البته در این كار زیاده روی نكنید. یك یا دو گلدان برای این كار كافی است. می‌توانید یك دسته گل نیز در یك گلدان زیبا قرار داده و بر روی عسلی كنار تخت خود قرار دهید.

وسایل خود را نو نوار كنید

وسایل قدیمی در اتاق خواب

می‌توانید از جواهرات قدیمی خود استفاده كنید تا جلوه‌ای نو به وسایل خود ببخشید. ممكن است تغییر كوچكی به حساب آید، اما در عوض وسایل و اشیای اتاق خواب شما جلوه‌ای منحصر به فرد خواهند داشت. از جواهرات و اشیایی با رنگ‌های جیغ استفاده كنید تا تغییری كه ایجاد می‌كنید به اندازه كافی جلب توجه كند.

از روتختی ساده‌ای استفاده كنید

عکس اتاق خواب ساده

یك روتختی ساده با رنگ‌های سیاه و سفید یا سفید و خاكستری جلوه‌ای تمیز و شسته رفته به اتاق خواب شما بخشیده و باعث می‌شود دستتان در افزودن اشیای تزیینی در جاهای مختلف اتاق باز باشد. به خصوص در اتاق خواب‌های كوچك، استفاده از رنگ‌های باز برای روتختی موجب می‌شود فضا بزرگ‌تر به نظر رسیده و دكوراسیون اتاق شما جلوه بیشتری داشته باشد.

از كوسن‌ها و بالشت‌های زیادی استفاده كنید

چیدمان اتاق خواب

این ایده جالب برای جلوه بخشیدن به تخت و مبلمان شما معجزه می‌كند! از كوسن‌ها و بالشت‌های زیبا با رنگ‌های متفاوت برای ایجاد كنتراست در فضا استفاده كنید تا علاوه بر زیبایی، راحتی بیشتری نیز به تخت و مبلمان خود بیافزایید. در انتخاب طرح و رنگ‌های این كوسن‌ها و بالشت‌ها احساس راحتی كنید، زیرا كوجك‌تر از آن هستند كه بخواهند فضای شما را شلوغ كنند.

تاج تخت خود را بسازید

دكوراسیون اتاق خواب

بدون شك یك تاج تخت زیبا شكوه بسیاری به اتاق خواب شما می‌افزاید، اما تهیه آن خرج زیادی برمی‌دارد. پس دست به كار شوید و خودتان با استفاده از خلاقیت خود تاج تخت خود را تزیین كنید.

با استفاده از پرده فضا را رمانتیك‌تر كنید

گرچه ممكن است این ایده كمی زیاده از حد به نظر برسد، اما نصب یك پرده زیبا در بالای تخت می‌تواند یك اتاق خواب ساده را شبیه به اتاق‌های شیك و مجلل هتل‌ها تبدیل كند. حتی می‌توانید خودتان یك پرده ساده بدوزید و نصب كنید.

لوستر اتاق خواب خود را عوض كنید

لوستر اتاق خواب ساده

تاثیری كه یك لوستر می‌تواند بر جلوه اتاق خواب شما داشته باشد را دست كم نگیرید. اگر لوستر ساده‌ای دراتاق خواب دارید، آن را با یك لوستر پر زرق و برق عوض كنید تا جلوه‌ای بی نظیر به اتاق خواب خود ببخشید.

به جزئیات چیدمان خود دقت كنید

چیدمان اتاق خواب ساده و شیک

وقتی می‌خواهید اتاق شیك و پر زرق و برقی داشته باشید باید به كوچكترین جزئیات آن نیز دقت كنید. به روی عسلی‌های كنار تخت، روی میزها و كشوها اشیای تزئینی زیبایی قرار دهید و سعی كنید همه چیز لوكس باشد.

در ادامه ی نمونه عکس هایی از اتاق خواب ساده را می بینیم.

اتاق خواب ساده 1

اتاق خواب ساده 2

اتاق خواب ساده 3

اتاق خواب ساده 4

اتاق خواب ساده 5

اتاق خواب ساده 6

عکس اتاق خواب دخترانه شیک

عکس اتاق خواب دخترانه شیک

عکس اتاق خواب دخترانه شیک 2

عکس اتاق خواب دخترانه شیک 3

عکس اتاق خواب دخترانه شیک 2

عکس اتاق خواب دخترانه شیک 5

عکس اتاق خواب دخترانه شیک 6

منبع نوشته

همچنین ببینید

استفاده از موزاییك در دكور خانه، چیدمان منزل با موزاییك، تزیین خانه با موزاییك، تغییر دكوراسیون منزل، طراحی داخلی منزل، ایده‌های نو برای دكوراسیون، ایده های جالب دكوراسیون، دكوراسیون حمام

10 ایده جالب برای استفاده از موزائیک در دکور خانه

اگر از موزائیک خوشتان می آید و می خواهید آن را به دکور خانه تان ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.