خانه / درباره نیلگون

درباره نیلگون

رویکرد ما:

مجله اینترنتی نیلگون مجله ای در خصوص زیبایی ، تناسب اندام ، سلامتی و روانشناسی است. مطالب مجله نیلگون عمدتا از مجلات و منابع علمی معتبر خارجی گردآوری شده و به فارسی روان ترجمه شده است. روزانه چندین مطلب جدید و متنوع به مجله نیلگون افزوده می شود. سعی ما بر این است تا مجله ای متفاوت و با مطالبی کاملا موثق و معتبر به شما عزیزان ارائه دهیم و برخلاف بسیاری از وبسایتهای ایرانی از نشر مطالب غیرمستند و غیرعلمی پرهیز میکنیم و به کیفیت مطالب بیش از کمیت آنها دقت و توجه داریم. هدف ما بالا بردن دانش و معلومات مخاطبین مجله است و به همین دلیل از نشر مطالب غیرمستند و بی اساس پرهیز میکنیم تا نهایت رضایت خاطر شما عزیزان فراهم شود. تمامی فعالیتها و مطالب این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و از نشر مطالب غیرشرعی و غیرقانونی پرهیز میکنیم.

استفاده از مطالب مجله:

با توجه به زحمت و زمان فراوانی که در انتخاب مطالب و ترجمه آنها صورت میگیرد از شما عزیزان خواهشمندیم تا در صورت استفاده از مطالب این مجله حتما نام و لینک مجله نیلگون را به عنوان منبع ذکر کنید.

تبلیغات:

در صورت نیاز به تبلیغات در مجله نیلگون حتما با آدرس ایمیل ما مکاتبه کنید. هزینه های تبلیغات به صورت توافقی و کاملا منصفانه است. از آنجایی که مجله نیلگون مجله ای کاملا تخصصی در زمینه زیبایی و تناسب اندام است بهترین مکان برای تبلیغات لوازم آرایشی ، بهداشتی و ورزشی است. در حال حاضر وبسایت ما ماهانه حدود 125000 بازدید دارد که هر ماه نیز بر این تعداد افزوده میشود. تعداد بازدیدهای سایت ما کاملا واقعی است و از روشهای جعلی برای بالا بردن بازدیدها و رتبه الکسای سایت به شدت پرهیز میکنیم.

همکاری باما:

عزیزانی که تمایل به هر گونه همکاری با ما دارند حتما از طریق ایمیل با ما مکاتبه کنند و پیشنهاد همکاری خود را برای ما ارسال کنند.

 nilgoonmag [AT SIGN] gmail . com

قرار دادن فیدبرنر در وبلاگ یا وبسایت خودتان:

دوستانی که صاحب وبلاگ و یا وبسایت هستند، در صورت تمایل میتوانند فیدبرنر مجله نیلگون را در وبلاگ یا وبسایت خود داشته باشند تا از آخرین مطالب مجله نیلگون مطلع شوید. نمونه فیدبرنر نیلگون در زیر نمایش داده شده است. کافی است کد زیر را در بخش دلخواهی از سایت خود کپی کنید.

نمونه فیدبرنر نیلگون

کد فیدبرنر نیلگون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.