خانه / زيبايی / رموز طلایی آرایشی از مشهورترین گریمورهای دنیا

رموز طلایی آرایشی از مشهورترین گریمورهای دنیا

نكات زیبایی، زیبایی صورت، نكات آرایشی، نكات آرایشگری، آرایش چشم، آرایش صورت، چگونه آرایش كنیم، آرایش حرفه ای چشم، آرایش حرفه ای صورت، گریم صورت، سایه ابرو، خط چشم های رنگی، درشت كردن چشم با آرایش، درشت نشان دادن چشم

اغلب آرایشگرها با اسرار زیباتر جلوه دادن چهره‌ها به خوبی آشنا هستند. ترفندهایی ظریف که هر فرد با رعایت آن‌ها می‌تواند زیبایی‌های چهره خود را آشکارتر سازد. در اینجا با برخی ترفندهای زیرکانه و غیر معمول آرایش صورت، که توسط مشهورترین گریمورهای دنیا جمع آوری شده آشنا می‌شوید.

مات و یک دست کردن پوست‌های چرب و براق

برای مات و یک دست نمودن توام با حفظ درخشندگی پوست، آرایشگران از پدهای مات کننده استفاده می‌کنند؛ اما یکی از ترفندهای غیر معمول و مورد استفاده مدیر هنری Gucci Westman، آغشته کردن نوک انگشت با مقدار کمی دئودورانت و سپس آغشته کردن قسمت‌های چرب و براق صورت مانند پیشانی، بینی و چانه با ضربات آرام انگشت است. به گفته وی، با استفاده از مقدار کمی دئودورانت در زیر چشم‌ها و نقاط براق صورت، جلوه مات و زیبایی به چهره داده می‌شود.

استفاده از خط چشم‌های رنگی برای درشت نشان دادن چشم‌ها

به گفته Tina Turnbow ( گریمور مشهور بازیگرانی مانند ناتالی پورتمن و جولیان مور )، با کشیدن خط چشم‌های رنگی می‌توانید جلوه بیشتری به چشم‌های خود دهید. خط چشم سیاه به دلیل تیره بودن سبب محدود کردن ناحیه چشم شده و چشم‌ها را ریزتر نشان می‌دهد. رنگ‌های زیتونی، نیلی و قهوه‌ای گزینه‌های مناسبی برای درشت‌تر نشان دادن چشم‌ها هستند.

استفاده از آلوئه ورا

برای زیرسازی و آماده ساختن پوست صورت خود برای آرایش از آلوئه ورا استفاده کنید. به سفارش Brett Freedman، قبل از آرایش، پوست صورت خود را با مقداری از عصاره آلوئه ورا آغشته کنید، تا از نرم و براق شدن پوست خود شگفت زده شوید.

استفاده از سایه ابرو

Doug Howell ترفند ساده‌ای را برای درشت‌تر جلوه دادن چشم پیشنهاد می‌دهد. به گفته وی استفاده از سایه ابرو ( متناسب با رنگ ابروها ) برای مشخص‌تر نمودن محدوده‌ی ابروها روش مناسبی است. اما باید به قوس ابرو توجه زیادی شود و سایه آن قوس را از بین نبرد. زیرا هر چه این قوس بیشتر باشد و ابرو بالاتر از چشم نشان داده شود، چشم‌ها درشت‌تر بنظر خواهند آمد.

دوبار استفاده از ریمل

به گفته Victor Cembellin هیچ چیز جذاب‌تر از مژه‌هایی بلند و فر خورده نیست. برای داشتن مژه‌هایی بلندتر، دوبار از ریمل استفاده کنید. پس از یک مرتبه استفاده از ریمل، مدت کوتاهی را برای خشک شدن آن صبر نموده و مرتبه دوم را آغاز نمایید.

استفاده از رژ لب

برای جلوگیری از کج کشیدن رژ لب بر روی لب‌ها، ابتدا دور تا دور لب را با رژ لب کشیده، سپس داخل محدوده کشیده شده را آغشته نمایید.

منبع نوشته

همچنین ببینید

15 روش کم‌هزینه و آسان برای زیبایی پوست و مو

اهمیت زیبایی و سلامت پوست و مو برای خانم‌­ها بر هیچکس پوشیده نیست. اما گاهی ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.