خانه / روانشناسی / مثل روزهای اول عاشقانه باشیم

مثل روزهای اول عاشقانه باشیم

10-things-you-should-do-to-enhance-your-romance

اكثر رابطه‌ها بعد از گذشت چند سال به سمت یكنواختی پیش می‌روند. دلیل اتفاق این مسئله، این است كه زوج‌ها بیش از حد درگیر زندگی روزمره شده و از توجه به رابطه غافل می‌مانند. تعطیلات آخر هفته كه با گشت و گذاری عاشقانه سپری می‌شد اكنون جای خود را به انجام كارهای عقب مانده داده و گذراندن وقت با یكدیگر با تماشای تلویزیون جایگزین شده است. اگر شما نیز در رابطه خود درگیر روزمرگی و یك نواختی شده‌اید، ایده‌هایی كه در ادامه این مطلب معرفی شده‌اند می‌توانند به شما در احیا كردن روابط عاشقانه‌تان كمك كنند.

با یكدیگر به انجام كارهای مفرح بپردازید

اگر فكر می‌كنید تفریح و عشق دو مسئله جدا از هم هستند، در اشتباه هستید. اكثر مردم اوقات تفریح را در دسته‌ای جدا از اوقات عاشقانه طبقه‌بندی می‌كنند. تفریح را با اوقات عاشقانه خود تركیب كنید، خواهید دید چه تاثیر شگفت‌انگیزی دارد.

برای یكدیگر هدیه بخرید

برای هدیه دادن به همسر خود نیاز به مناسبت ندارید. هدیه شما می‌تواند حتی یك جعبه شكلات ارزان قیمت باشد. مهم نیست چه هدیه‌ای به همسر خود می‌دهید، مهم این است كه با این كار به او نشان می‌دهید به فكر او بوده‌اید.

یكدیگر را غافل‌گیر كنید

غافل‌گیر كردن لزوما به معنای یك هدیه كادوپیچ شده نیست. می‌توانید همسر خود را با صبحانه‌ای كه قبل از بیدار شدن او برایش آماده كرده‌اید و یا یك پیك‌نیك دسته‌جمعی با دوستان سوپرایز كنید. با انجام این كارهای كوچك روزمرگی را از زندگی خود دور كرده و عشق بیشتری را به رابطه خود می‌آورید.

وقتی انتظار آن را ندارد از او تعریف كنید

وقتی پس از این كه همسرتان خود را آراسته‌ است از او تعریف می‌كنید، او انتظار شنیدن آن را دارد. اما اگر او را غرق تحسین كنید در حالی كه یك لباس معمولی خانگی به تن دارد (به خصوص در مقابل دیگران)، حتما او را غافل‌گیر خواهید كرد و خواهید دید این تحسین چقدر به قلب او خواهد نشست.

با یكدیگر قدم بزنید

از آخرین باری كه با یكدیگر قدم زده‌اید چقدر می‌گذرد؟ دوباره به قدم زنی بروید و به یاد آورید كه در گذشته چقدر همه چیز خوب و ساده بود. قدم زدن با یكدیگر را همیشه در برنامه‌های خود جای دهید.

اینترنت را كنار بگذارید

همه ما زمان زیادی را در اینترنت صرف می‌كنیم، وقتی مشغول چت با دوستان خود هستیم واقعا متوجه گذشت زمان نمی‌شویم. در ساعت‌هایی كه قرار است با یكدیگر بگذرانید، اینترنت را كنار بگذرانید و وقت خود را تماما در اختیار یكدیگر قرار دهید.

با یكدیگر فیلم‌های عاشقانه ببینید

تماشای فیلم‌های عاشقانه شما را به روزهای گذشته برده و دوباره هیجان و تازگی را به رابطه شما وارد می‌كند. چند فیلم عاشقانه بخرید و در هر آخر هفته یكی از آن‌ها را با یكدیگر تماشا كنید و تاثیر آن را در رابطه خود خواهید دید.

اتاق خواب را با گل‌های معطر تزیین كنید

در فیلم‌ها می‌بینیم كه اتاق‌های خواب مجلل غرق گل‌های زیبا و خوش عطر هستند. اما این تجمل فقط مختص فیلم نیست، شما هم می‌توانید اتاق را با گل آراسته كرده و خانه را از عطر گل سرشار كنید.

در تقویم او با او قرار شام بگذارید

تصور كنید همسرتان چقدر غافل‌گیر خواهد شد وقتی توقیم خود را باز كرده و ببیند شما برای آن روز با او قرار ملاقاتی مخفیانه گذاشته‌اید. این گونه سوپرایزها تاثیر بسیار مثبتی در روابط عاشقانه شما خواهد داشت.

همچنین ببینید

مردان

۹ عادتی که زوج‌های خوشبخت به هر قیمتی شده از آن‌ها دوری می‌‌کنند

مطمئنا، بارها درباره‌ی نکات ضروری برای برقراری رابطه‌ی عاشقانه سالم و شاد شنیده‌اید. اما در ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.