خانه / زيبايی / پرطرفدارترین رنگ موهای پاییزی را بشناسيد

پرطرفدارترین رنگ موهای پاییزی را بشناسيد

red_hair__fashion_girl_portrait_by_shashaa-d69jws11

شاید با دیدن عبارت رنگ موهای پاییزه اولین فکری که به ذهن تان برسد، این باشد که مگر رنگ مو هم پاییزه و بهاره دارد؟ باید بگوییم بله رنگ موفصلی است. اگر خیلی اهل مد و زیبایی هستید، با شروع فصل پاییز باید با رنگ های ملایم و روشن خداحافظی کنید. باسرد شدن هوا وقت آن رسیده که دوباره فکری برای رنگ موهایتان کنید، دستی به سر و روی تان بکشید و سراغ رنگ هایی با تن قرمز، زرد، نارنجی و بنفش بروید. البته رنگ مشکی و قهوه ای تیره، رنگ های چهارفصلی هستند که همیشه طرفدارهای خاص خودشان را دارند. در این مطلب می خواهیم ببینیم با تغییر فصل به پاییز چه تغییراتی در رنگ موها ایجاد می شود.

ماهاگونی روشن

رنگی است که با تمام پوست ها مطابقت دارد ولی در دو مرحله؛ ابتدا ساقه و بعد در ریشه باید استفاده شود.

بنفش آبی

به کسانی پیشنهاد می شود که پوست های روشن دارند و تصمیم ندارند در آینده نزدیک موهایتان را مش یا دکلره کنند.

مشکی پرکلاغی

dark-hair

به کسانی پیشنهاد می شود که مدتی طولانی تصمیم به تغییر رنگ ندارند. اگر موهای شما به وسیله دکلره روشن شده است از این رنگ بپرهیزید چون به آنها آسیب می زند.

از رنگ مسی یا دارچینی استفاده کنید

در این فصل رنگ های قرمز را با رنگ های دارچینی یا مسی ترکیب کنید. اگر رنگ موی قرمز آتشین دارید، با این رنگ ها کمی نرم تر و لطیف تربه نظر می رسید.

رنگ کاراملی

برای متعادل نگه داشتن سایه های باقی مانده از تابستان پیشنهاد می کنیم که از رنگ قهوه ای به عنوان رنگ زمینه و از رنگ کاراملی به عنوان های لایت سایه استفاده کنید.

رنگ موی بلوند عسلی

پاییز امسال رنگ موی بلوند عسلی را زیاد می بینید، از عسل معمولی گرفته تا رنگ طلایی تیره. اگر شما بلوند روشن هستید با توجه به مد این فصل می توانید موهایتان را لولایت بلوند متوسط کنید.

منبع نوشته

همچنین ببینید

15 روش کم‌هزینه و آسان برای زیبایی پوست و مو

اهمیت زیبایی و سلامت پوست و مو برای خانم‌­ها بر هیچکس پوشیده نیست. اما گاهی ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.